Ohodnotte osobni stranky

Prosim ohodnotte muj web, diky borci ;). WWW.ALLENWEB.UNAS.CZ
No tak lidi :) prosim :)
Je to docela dobré až na několik věcí.
/KRITIZOVAL JSEM OBJEKTIVNĚ/
No tak ja bych byl rad za tech nekolik veci ;), diky
1.) není tak diaktitika
2.) na každé stránce jsou aktuality (překáží to scroolbaru pro pageku)
3.) opět aktualitky : proč tam je ten scroolbar i když po scroolování dolů žádný text není?
4.) reklamu spíše dolů
5.) ostuda : 14 chyb při HTML 4.01 Transitional --- je moderní mít validní stránky
6.) chybí mi tam nadpis stránky (je tam jen nadpis sekce)
7.) This banner is freehosting requirement :) >>> This banner is required for freehosting ;) --- nejlepší bude, když napíšeš pod to odkaz na WZ.CZ
8.) Odkazy na portály: zná každý, jsou nezajímavé, nalákají mně
9.) webky musí mít vždy něco lákavého, jinak tam lidi přestanou chodit a určitě je škoda, že tam máš jen
10.) IFRAME je staromódní

A možná i mnohem více...
je to strasne rozhazeny .. nelibi se mne kdyz se mi vsechno otevira na jinou stranku .. a je to prazdny
Diky za kritiku

2lynx: ? Vsechno se deje v jednom okne!
Na osobni stranku je to dobre, ale tu diakritiku by to fakt chtelo :)
2Sojkovec: dik, tu bych tam pridal pozdeji

vite ono ty stranky nejsou udelany prto abych tam mel elkou navstevnost, je to jenom vlastne moje vizitka ;)

2Sojkove: jo a mimochdem sem si prave nainstlaval MOizlla firefox...jeste si cvhili budu zvykat ale je to jinak dobry! :D
Prosimvas mmam dotaz chci abych mek reklamu v okne ktere se bude otvirat oddelene, jako je tomu teda, melo by to byt v phoode, relama je to vom vyskakaovacim okne, ale ja chcoi bay byla jenom tam, a vona je i na uvidniu strance i vokne, jak tk mam anstavit?
jestli chces dat reklamu jako pop-up tak se stim webem rozluc :-)))))
je to zakazane
aha tak abych bonzal co :))?
Jako stránky vytvořené pro zábavu, tak trochu pro prezentaci a na vystavení fotek bych to brala. Počítej ale s tím, že na někoho, kdo umí HTML, to moc nezapůsobí.

Zdroják je jedním slovem fuj :-/ A důvod opravit ho není jenom ve validitě nebo nějaké obskurní "modernosti", ale taky v dobrém pocitu, že to děláš správně. Až to budeš psát správně, odpadne ti mimo jiné i velká část nejistoty jak-se-to-asi-zobrazí-v-jiném-prohlížeči.

Nemám ráda týrání a zneužívání tagů. Chudinka <blockquote> :-( To přece není jenom nějaký "univerzální odsazovák zleva"!

Co se týče vzhledu a grafiky... ne, že by to bylo špatné (naopak - vcelku promakané), ale není to můj styl. A tím nemyslím jenom ten hip-hop :-) Na první pohled jsem si skoro myslela, že je to nějaká šablona - nejspíš tím dojmem... prázdnoty.
Jo, a obrázky v designu mi přijdou málo kvalitní - je na nich dost vidět jpg komprese. A přitom třeba nadpis (logo) se pro jpg vůbec nehodí, vhodnější by byl gif nebo png.

Ostře červený nápis Menu mi tam nesedí. Tahle barva by se imho měla spíš blížit té červené (růžové?) z loga.

To otvírání nových oken (guestbook, fotogalerie) mi trochu vadí.

btw, "My fotos" - když už anglicky, tak správně...

...a na závěr krátký citát ze zdrojového kódu:
</body>
<p>


;-)
jen dotaz jakej je tvuj nick?
al!en nebo allen nebo poisoner?
v title mas al!en a na strance mas allen tak to je diwny...