Wz a SHTML?

Cau lidi, mám malinkej dotaz - podporuje server webzdarma SHTML? nechce se me kvuli otestovani jestla jo predelavat stranky, a otravovat s tim adminiy taqy nee :))) toz dik za odpoved :)))
Ne, CGI Webzdarma nepodporuje.
... A ani bych to nedoporučoval, leč by to bylo v rámci přísloví: "jak si do serveru udělat díru snadno a rychle" :-)
myslim, ze jsou i snadnejsi a rychlejsi cesty ;-)
<HTML>btw: SHTML (SSI HTML) neni CGI, ale to je jedno (nepodporujeme ani jedno z toho)</HTML>
To jo :-) Třeba vypnout firewall, Apache nechat běžet pod rootem, pro jistotu ještě zapnout nějaký ty telnety a služby r*, celýmu / i s podadresářema dát chmod 777, a mít jádro nejlépe tak 2.4.25 a níž :-)
S dnešním skenováním portů bych tomu dával tak 1 nebo 2 minuty... :-)
To mira: Jasně, ruka rychlejší mozku ;-) Díky za opravu.
hmm, taq sqely... fakt sqely... az do ted mi wz na 100% vyhovoval...
jo a este me taq napadlo.... nevite nekdo jaky servery pouziva Econect? (doufam ze vite o co de), pac ti Shtml podporuji .... myslite ze ma econect díry v serverech? a kdyz jo, proc teda ten shtml podporuji... mno nic... :/
A k cemu je ti SSI, kdyz mas PHP, nejak me nenapada nic, co by tim neslo nahradit..
Ahojky! Nechcete mi někdo poradit jak vytvořit stránky ve webzdarma? Zaregistrovaná už jsem. Teď to jen nějak nastavit a upravit a vložit a.... No a tak... Díky moooC!
http://jakpsatweb.cz/
jj, to mi propomia konfiguraci jednoho nejmenovaneho ceskeho freewebu (a ted vyjimecne nemluvim o wz.cz) ;-))