vyhledavani

Ahoj..potřebuju poradit a sice:
Když si najedu na www.seznam.cz a zadam pro vyhledavání"Pán prstenů",
miji stranku to nenajde. Co mám dělat, aby se tam zobrazovala?
Mám se tam nějak zaregistrovat?
Jo
Hm a jako kde se mam zaregistrovat a kde najdu ten odkaz na SEZNAMU?
Nalistuj dotycnou sekci a klepni na "Pridat odkaz".. Slozity, ze?
A kdyz uz budes registrovat na Seznamu (nevim, proc ho vsichni preferujou), tak to jeste hod na Atlas.cz, Centrum.cz atd

Tady na tyhle adrese je docela slusnej seznam vyhledavacu. Asi bude fuska to do vsech nabouchat, ale aspon si to procvicis :)
Z katalogu to naindexuji skutecne vyhledavace (google, atd.)
taky nevim proc kazdej preferuje seznam je sice blbost si tam stranky nepridat,ale me osobne se nejlepe surfii na atlasu a kdyz neco hledam tak pouziju jyxo nebo google
Mam atlas taky jako homepage.. je mi prijemnejsi, seznam krom pop3 nepouzivam temer vubec...
No ka?dopádně Seznam se jeví jako největ?í zdroj přístupů. Teda aspoň ke mně chodí nejvíc lidí z vyhledávání Seznamu.
Protoze ho nejvic lidi pouziva, nicmene je to ciste ze setrvacnosti...
Teď jsem si udělal stránku a jen tak ze srandy jsem ji zaregistroval do asi 40 českých a slovenských katalogů kromě seznamu,atlasu a centrumu. Tam to dám až ji budu mít zaběhlou.
Ke mne nejvic chodej z google a centra ;)
googlu
me tam lidi chodej nejvice od sebe z domova :-))))

ps:seznam take pouzivam kvuli pop3 ale kdyby ta adresa uz nebyla zabehla tak to asi zmenim
VUBEC MI TO NEJDE!
Kami, nejprve musíš přejmenovat titulek na Pán prstenů, to je to v tom <title>Kamiiny stránky</title> to je to nejdůležitější (zobrazuje se uživateli při hledání ve fulltextu jako je google atd. , pak tu stránku zaregistrovat do co nejvíce vyhledávačů - seznam najdeš třeba zde http://www.katalogy.iglu.cz/vseobecne.php no a potom čekat, odkaz na tvou stránku v katalozích taky pojmenuj nějak jako Pán prestenů (také velice důležité). Mimochodem seznamu trvá pár týdnů než si tvou stránku prohlédne a zaregistruje. To je základ, potom už můžeš jen čekat a třeba se za pár týdnů možná i měsíců na první příčky dostaneš.
<a href="www.mobilfiesta.cz">MMS Pohlednice</a>
2Cool: Skryta reklama? ;)