Naprosto úžasný kus kódu :)

to si prohlédnete, to je pekný, sice nevim co presne to melo na tech stránkách udelat, ale kazdopadne je to ukazka toho, jak i kod muze mit peknou grafickou podobu :)
(ps.: je to ze stranek moji skoly www.oacv.cz, na ktere nejsem moc pysna - jedine stesti ze jsem je nedelala ja) :)

<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<blockquote>
<p> </p>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
</blockquote>
V nejakem threadu tady jsou i horsi.. :-)
:-) Tak tomu rikam prave umeni... Šipka mířící do prava, co to asi má symbolizovat? :-)

Jenom upresnim: http://www.oacv.cz/telo1.htm, v kodu dole.....
dobre obrazky na pozadi : 210 kb a 317kb

mam rad stranky ktore maju na pozadi obrazky s tak malou velkostou
ony jsou ty stranky celkove nejaky zvlastni... :)
odkazy jsou programovany prez Javasript a funguji jenom a pouze v MSIE 6.0, nizsi verze ani Opera 7 to nezvladaji, v mozille jsem na to radeji ani nekoukala :)
HanyZ >> to dole preci neni sipka doprava NBSP je znacka pro pevnou mezeru... stejne to ale nevysvetluje co toi tam dela... :) ,myslim ze se zeptam tvurce :)
Tvurce to vedet urcite nebude, mozna tak autor dotycneho WYSIWYG editoru :-)
JANIKA: Mně teda to blockquotové šílenství připomíná šipku doprava nebo schodiště....

Tvůrce se rozhodně zeptej a pak dej vědět, co ti řekl. Vypadá to teda hodně tajemně.... ;-)
:)
nase skola ma best off :P www.budanka.cz hehehe tovril je nas super ucitel na IVT :P. Ja sem v sekunde, si me najdete :), alen vidras, sekunda :D
my mame lepsiu skolsku stranku...www.1sg.sk
super :) vidim ze vsechny skoly maji "krasny" stranky, me by nevadilo kdyby byly osklivy, ale kdyby teda byly alespon funkcni zejo? :)
Skoly by mely mit skarede stranky, aby lidi odrazovaly a nikdo do nich nechodil....
Skoly maji vzdy seredny stranky ;-) To je kvuli neschopnosti nekterych ucitele informatiky...
> Skoly maji vzdy seredny stranky ;-)
To je poněkud odvážné tvrzení. Nechce se mi teď hledat povedené školní stránky (byla by to fuška, to zas jo), ale věřím, že někde musí určitě existovat škola, která má dobrý web...
www.3zs.cz vs. www.zsruska.cz ;-) GIGALOL
Stránka se připravuje ... Zprovozněna bude v průběhu roku 2002.

No tohle me dostalo uplne... :-)
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
Jste Čítač přístupů návštěvníkem těchto stránek

zní jak

Jste Čítač přístupů
Hehe.. prvky FrontPage Server Extensions na Apachi? :)
Hezky, dojdu si na 1. základku a nabídnu jim za peníze webdesign ;-) To tam budou hledět ;-) Ještě aby přišla Freya a Sojkovec, to by se ředitel (webmaster) zbláznil ;-)
mam taky sto chuti to nasemu zastupci nabidnout :) se normalne za ty stranky stydim...

jinak pekny stranky skoly ma gymnazium Chomutov, maj to postaveny na redakcnim systemu a vypada to pekne... njn vyjimka potvrzuje pravidlo :)
http://www.indos.cz/webbys/fin-verejnost.asp
- hlasování veřejnosti o nejlepší školní stránky. Podpořila jsem Gymnázium Tišnov (http://www.gym-tisnov.cz/). To jsou dobré školní stránky.
nic sem na tom nezpozoroval