jak zabránit hlášce při každém objevení tit.stránky?

S pomocí kódu

<script>
alert("Vítej na stránkách Amazonek! Hezky se bav!");
</script>

Javascriptu jsem si dala na stránky hlášku Vítej na stránkách Amazonek! Hezky se bav!.
Tato hláška se objeví těsně před tím, než se otevře titulní stránka.Zrušíte ji tlačítkem a až po tom se stránka načte.To mě netrápí.
Můj dotaz se týká tohoto:na vedlejších stránkách mám šipky,kterými se dostanete zpět na titulní stranu.Jenomže při každém návratu se zase objeví hláška.Já bych chtěla(jestli to půjde),aby se to objevovalo jen při prvním načtení titulní stránka.
dík moc a hodně štěstí při tvorbě stránek!
wiwi
<script type="text/javascript">
function ZobrazUvitani() {
alert("Vítej na stránkách Amazonek! Hezky se bav!");
}
</script>
<body onload="ZobrazUvitani()">
Jenze ona by to mela na tom index, a v tom pripade by se to neotevrelo ani na zacatku...nebo ne? Ty tlacitka back by meli odkaovat na tu samou stranku jako indexd.html ale melo by to byt jiny soubor...
A co zkusit history.go(-1) ?
Jo jen pri prvnim vstupu.. Slo by to pres sessions, kdy by se predavala kontrolni promenna, ktera by o tom rozhodovala
ci pomoci cookie ty se daj obsluhovat i v JS kdysi jsem to delal
no, mozna si to dej radeji pryc. vetsinu lidi podobny hlasky nezajimaji, ale spis stvou
jj, a stranky ztraci svou..."profesionalitu"?
JJ tyto kraviny jsem delal to uz je 5 let a ted to k smrti nenavidim kdyz na mne zacnou vyskakovat takovito stupidyty
Vono to hlavne pak vypada blbe...desne amatersky nebo ja nevim jak to oznacit s tema vyskakovacima voknama
hel ja sem to vyskousel a slo mi to normalne nevim co natom vidíš
<HTML><i>Slo by to pres sessions, kdy by se predavala kontrolni promenna, ktera by o tom rozhodovala</i>

na komara s tankem?</HTML>
Master: ;-)
Skriptování má sloužit, ne komplikovat. Já vždy vytvořím index pod názvem uvod.html, na který odkazuji z ostatních a pak vytvořím kopii index.html, ta slouží jen ke vstupu. Několik kilo textu navíc WZ unese.
Pardon, ta uvod.html je bez alertu (uvítání)
Tenhle problém už jsem taky řešil a to přes SetCookie(), s časem alespoň na jednu hodinu ...

Petr
<HTML>jak tak premyslim reseni jaktomu zabranit je hodne... ale nejlepsi reseni je zadnou takovou hlasku tam opravdu nedavat!</HTML>