kde je reklama?

ahoj chtěla bych se zeptat když jsem si zřizovala stránky na wz.cz četla jsem kdesi že podmínka je vkládání reklamního proužku,ale jak koukám tak ho nikde nevidím na mých stránkách.Ale přitom v nastavení je uvedeno že je nahoře .Ví někdo co s tím?Děkuji
Vlozi se tam sama...
Ahoj ale jak to že já ji nevidím ?Není to divnyTo vidí všichni jen já ne?
Zrovna maj totiz reklamy vypadek (vsimni si, ze nejsou zobrazeny ani v tomto foru), ale to neni tvuj problem, to nemusis resit..
Jejda děkuju seš moc hodnej ale ještě sem si všimla že když kliknu na tebe otevře se mi tvoje pěkná stranka když kliknu na mě tak nic asi to mám nějaký matný nevyznám se v tom nemůžeš prosím poradit?Děkuji
Niki: musis napred nejakou stranku nahrat :-)
hm:( ale jak
Treba v programu FrontPage

Ale imo nejlepsi je naucit se html + css, a treba i php a napsat si to vsecho sam.. podivej se na www.jakpsatweb.cz
lol ale frontpage rulezz na tvoreni obsahu...nevim jak vy ale jak furt buzite ve smeru jak je fp blbej. Jak je na www.jakpsatweb.cz napsano - na tvorbu kodu je treba dreamweaver ale na obsah FP. Souhlasim. FP neni zas tak spatnej, pro zacatecniky i dobryyyy....
Lepsi je psat kod rucne...
mno to jo, ale ja mluvim o zacatecnicih, ti to nemusej zvladat hned...rucne
Ale muzou.. ale musi chtit a musi mit rpelivost.. ucenej z nebe nespad..
Zacit rucne v jednoduchym Notepadu jednoduchy stranky. To je nejlepsi zpusob, jak se ucit. Az vam notepad nebude stacit (dylkou), muzete se zacit poohlizet po pspadech nebo editorech typu homesitu, dreamweavru apod., ale zas to tam mrskat jen v tom zdrojaku. To kolem je dobry tak na zkontrolovani nebo pripomenuti kodu.
Sojkovec: Zdenek: Prsene tak. Zacinal jsem v Notepadu a je to podle me to nejlepsi. Aspon se clovek uz od zacatku uci tagy a vse ostatni a pak se lepe uci nove veci.

Prave, ze nekdo ve Frontpagi zacne a pak uz se nikdy nenauci jazyk a dela to jen pomoci programu, no a kdyz nezna vsechny moznosti, ale jen to co mu nabizi tak to pak neni ono.