nefunguje mi Java applet

zdravim,
chci se zeptat, jestli je normalni, ze mi z WZ nefunguje muj Java applet.
ve svy strance mam normalne <applet code="galaxyje.class">..., soubor "galaxyje.class" mam uploadnutej ve stejnym adresari ale presto applet nefunguje. lokalne z myho hardisku funguje. netvrdim, ze jsem guru pres Javu, a proto mi prosim porad'te co delam blbe.
diky
tak sand velikosti pismenek? :-)

m.s.
Mě funguje. Co zkusit napsat úplnou cestu - e to blbost, ale takhle nevidím, co by mohlo být špatně.
Písmena určitě...:o).
ne, ten soubor je malejma, to je spravne.
nebo ze by firewall ignorantsky nabizel prvni verzi, kterou ma v cache? nevim.
jestli je to na te adrese dz.wz.cz, tak ten veprovej javaaplet na zacatku mi funguje... asi opravdu nejaka cache u tebe (zkus to prejmenovat uplne jinak:-)

m.s.
kurna, me vubec nefunguje Java... Kdyz se ji prohlizec pokusi stahnout, tak mi to vynada ze XP uz javu nepotrebujou....
We're sorry. Automatic installation of Microsoft Virtual Machine is no longer provided for Microsoft Windows XP.
Virtual Machine je neco jineho nez Java ne? nebo jak to je?

m.s.
virtual machine nejak pravadi tu Javu ci co...:o).
Ale kazdopadne na javu to chce toto...:o).
aha
no ale ja jsem myslel, ze uz davno pouzivas operu???

m.s.
ano, sidlim na dz.wz.cz
ale ted' mi to zase hazi todle:

"Exception: java.security.AccessControlException: access denied (java.net.SocketPermission webzdarma.cz resolve)"

nevite nekdo, co s tim je? mozna se ty applety musi nejak registrovat nebo podepisovat ci co, ale v tom ja se vubec nevyznam.
pomuze mi, prosim, jeste nekdo?
No, v appletech je pravidlo, ze nemas dovoleno pripojit se na jiny server, nez na ten, ze ktereho byl applet stazen. Otazka je, jak to jadro testuje. Zda-li podle hostname, nebo ipadresy. V prvem pripade bych to chapal, dz.wz.cz <> www.webzdarma.cz
Ty ses zbláznil martine ne?
Operu používám pouze pokud potřebuju soptimalizovat web, jinak ne...:-).