drobna chyba

kouknete se prosim na dan-p.wz.cz/plny.htm nevim proc se mi nezobrazuje otazka ankety nez sem tam pridal dalsi 2 moznosti to slo
Já natom žádnou chibu nevidim :-( až nato že se ti nezobrazuje vršek ankety
Chibu? CHIBU?! CHIBU?! Teda já jsem hodně tolerantní člověk, ale co je moc....
LOL, Chiba :) češy neumý česki :D
nemuzete mi spis rict proc se to nezobrazuje
Protoze banan..
btw. mas tam vystizny titulek :)
MJ - :-)

Dan - Řekl bych, že když jsi dodatečně přidal 2 odpovědi do ankety, tak musíš o něco zvětšit výšku iFrejmu, páč se tam celá ta anketa prostě nevleze...
JJ.
Přepiš si tehle kod ankety, tim co maš teď na Bluebordu a bude to OK.
Dane drzim ti palce at se ti vse dari. Nesnasim lidi co cesky jazyk tak zerou. Ja pravopis taky neumim a nevadi mi to a ani se za to nestydim.Za to mam neco co nekteri ani neznaji a to je pochopeni pro druhe. Nikdo neni dokonaly nikdo neni bez chyb at se kazdy podiva sam nasebo potopi se do sveho svedomi kolikrat kde komu ublizil to je to za co by se mely lidi stydet. Takze pravopis je o proti tomu uplna banalita.
Zato je pravopis dost dulezity. Pokud se bude na internetu psat s chybama, tak tim vic lidi se odnauci pravopis. Je snad obtizne pravopis dodrzet? Mne to potize nedela. Chapu, ze clovek ma pravo se splest, ale nema pravo plest si pravopis vsude. Zajida se mi chybnych shod prisudku s podmety, ktere lze najit dnes prakticky na kazde druhe internetove strance... take casto vidim slovo "dobit" ve smyslu nekoho znicit - tam by melo byt samozrejme tvrde "y". Ovsem co je moc, to je moc, a slovo "CHIBA" je prilis.
Ach jo, já si samozřejmě taky nemyslím, že ten, kdo píše špatně měkké i a tvrdé y, je špatný člověk. To snad musí být jasné i mentálně postiženému pasáčkovi vepřů. Ale je to vcelku trapas, dělat takové zásadní hrubky. Mě by teda vadilo dělat takové chyby a celkem bych se i styděl, ale to je samozřejmě individuální. Docela mi štve, když spousta lidí, tvořící internetové stránky, vůbec pravopis neřeší. Takové stránky působí krajně nedůvěryhodně a amatérsky a většinou z nich rychle odcházím. Přijde mi to jako určitá neúcta k návštěvníkům webu.
coze to JJ. nefunguje co tam ma dat?
Heh no vidis to a ja si nemuzu stezovat i kdyz mi pravopis nejde navstevnost mich stranek stale roste a pokud to nekoho odradi par lidicek jak jsi treba ty tak mi to stejne neublizi. Je jasne ze ta chyba co udelal Dan razila do oci ale i tak mi to nevadi. Na to kolik ma let to beru jeste vice v pohode. Ale ver tomu at budes mi na strankach sebelepsi pravopis tak ver tomu ze kvuli nemu ti tam lidi nechodi ja lezu jen na stranky kde je neco zajimaveho a nejakej pravopis je mi ukradenej :o) Nerikam aby lidi psaly spatne ale urcite me to nevykoleji tak jako tebe :o)
nechte uz morfea na pokoji i kdyz me nenapada jak by se moh preklepnout proste h,CH,k,r,d,t,n nejde poplist ale ted potrebuju poradit s tou anketou
Dan: No prostě jdi na blueboard.cz a uprav výšku ankety a pak zkopíruj ten kód do stránky znovu.

Nemo: Hele, ty mi podsouváš něco, co já vůbec netvrdím. Samozřejmě, že je nejdůležitější zajímavý obsah. Jenže pro mě jsou celkem podstatné i další věci a mezi ty patří také např. přehledná navigace, vzhled stránek a nebo... pravopis. Pokud hledám péčko, warez, mptrosky nebo tak něco, tak je mi jedno, jestli je u downloadu napsáno 'stáchněte si plné hri' nebo 'vinikajýcý antyvyrový program zdarma' . Prostě mi jde o to něco sehnat a stáhnout si to. Jenže když jdu na stránku, kde se někdo pokouší o psaní textů, recenzí, blogů ajánevícomještě a naseká v tom krdel hrubek..:-/

Ale tak moc mě to zase nevykolejuje, to bych pak nemohl chodit na žádná diskuzní fóra...:-)
A tak jo tak toho nechame :o)) Alspon jsme dobre pokecali :o) Clovek se vykeca a hned mu je lip. :o)
No jasně, PEACE! :-)
NEVER!