Prosím o kritiku

<HTML>Jack Rozparovač :

Ok je to osobni stranka tak ten obsah jsem trosku podcenil...
nicmene rychlost me zajima pouze takova jakou se to nacita me jako tamnimu uzivateli nic jineho. <i>rozdíl mezi designem a grafikou?</i> a uz jsme doma... :-/


Az jednou zacnete delat opravdove stranky pochopite ze to jak nyni rozebirate kdejakou kravinu do detailu je nesmysl... radeji se zacnete ucit PHP protoze to da vam i navstevnikum mnohem vic</HTML>
Amen
Pane Master, upřímně, co Vy o mě víte? Vy víte co dělám, jaká je moje znalost PHP, XHTML atd.? To co jste napsal teda není nic moc... Pište jen to co máte podložené, to je fér, nemyslíte?
Ahoj Freyo.., kdysi si zhodnotila moji stranku, takze ted jsem na rade ja!
O tvorbe mas prehled, ale myslim, ze jsi s tou svestkou slapla hodne vedle!
j
2Freya: velmi pekne a stylisticky provedeny web (subjektivne). Jen mi trosku schazi veselejsi styl .. i "živí motýli" jsou pro me moc temni a pusobi to na me trosku uzkostliveji (mozna zamer ;)) Co takhle nakej svetlej styl ...
> cipak :P lum

> Freyo --> design zivi motyli jsou fajn, zdrojak k pohledani a layout "vysivani, mrtvi motyli" nic moc no ... zkus jeste na nejakym zapracovat, ci tyto 2 pozmenit
Me se ten design libi, je temnej a zlovestnej...
Uvažovala jsem o alternativním stylu, který by napodoboval staré zelenobílé motýly. Ale na druhou stranu - nemám teď chuť znásilňovat svoji osobnost nucenou veselostí.
V otázkách technického zpracování jsem ochotná hodně diskutovat a ustupovat (neměl by pls někdo ještě nějaký postřeh k něčemu jinému, než je vzhled?), ale tahle barevná psychologie je hodně subjektivní záležitost. Kdo ví, třeba se mi časem udělá líp a ty stránky budou optimističtější... :-)

Sojkovec >> dík :-)
<HTML>Pane Rozparovač, kdyz nevite rozdil mezi designem a grafikou nemam slov. V tomto threadu to vi kazdy pokrocilejsi</HTML>
pardon, jaky je rozdil mezi "grafikou webu" a "designem webu"?
grafika webu - to co uzivatel vidi na vlastni bulwy
design webu - uvaha, jak se ma web pouzivat, s tim i vzhled muze souhlasit
http://www.google.com/search?q=define%3Adesign - mno nevim, tomu se spis rika navrh, ne design...
<HTML>libi se mi vzhled i obsah, ten mozna i trochu vic
(jinak blogy teda nectu, ale Freya me zaujala jako osobnost)

... to nebyla ani tak moc kritika webu co? co nadelame...</HTML>
oo, zdravime te, velky nacelniku. freyo vaz si toho :-)
<HTML>mozna to vypada pekne ale u me ne...

screenshot: http://master.webzdarma.cz/freya.png
verze IE: 6.0.2600.0000.xpclnt_qfe.021108-2107

Jak jsem tam vycetl precijen se zacinas poustet do PHP..
To me velmi tesi :)</HTML>
mira >> dík, cítím se poctěna :-)

Master >> díky za upozornění, už jsem odhalila původ té chyby. IE při zvětšení písma u uživatele z nějakého mystického box-modelního důvodu roztáhne i div, který má jasně danou pevnou šířku, a dopadne to takhle. Hned, jak bude trocha času, s tím něco udělám.
ad PHP: ono je moc šikovné... akorát na něj musím pomalu, aby se mě neleklo :-)
Oh, pardon pane MASTER. Já zapomněl, že víte všechno (i to co nevíte, že?)...
Po přečtení kritiky "ANTI IE" si o Vás začínám myslet, že jste debil... Omlouvám se za ten výraz, ale jinak to nejde! Proč kritizujete takový hovadiny a pak to stejný děláte mě? Mě je Váš názor úplně u pr, ale jiným možná ne... Dejte mi prosím link na nějaký Váš "prosionální" výtvor, ať se taky pobavím... Co myslíte ujala by se nová kategorie "diskuse" "Co mě sere na Masterovi"? Já myslím, že ano. Ukažte odvahu a založte ji :o)
<HTML>Kdyz se ti me nazory nelibi tak je necti.</HTML>
To je fajn rada, ale Vy nejdete přehlédnout...
Web je celkově úžasný, nyní navíc zarovnaný na střed, není co kritizovat ...
Jedina pripominka :
Promin, chapu, ze nemas zrovna veselou naladu, ale zadny z novych designu
se mi prilis nelibi (presneji libi, ale ne tak, jako ten predesly). Takze bych ocenil nejaky svetly, vesely, hodne optimisticky. Ti Zivi motyli jsou docela dobri, ale klidne bych snesl jeste vic.
Ale je to zamer, takze opravdu nemuzu nic kritizovat.
<HTML>Jack: Co mě sere na Masterovi je v pokecu</HTML>
Ja si myslim, ze to jakym zpusobem vytvor podate, ale jak bude vypadat vysledek. Ikdyz musim rict, ze ja mam ve zdrojacich ohromnej bordel.

PHP je fakt povedenej *vynalez*. A bez nej se clovek dneska uz nehne.
Jej chyba, to bylo pro vsechny. Sorry