Katalog

Hm, doufám, že mě nepřizabijete kvůli nejapné a časté otázce, ale co znamená číslo v hranaté závorce za názvem a adresou jednotlivých zveřejněných stránek v katalogu?
hm, tak o to jsem se nezajímal, ale nejspíš to bude kolik lidí ti tam přišlo celkem, nebo číslo v katalogu...
myslim, ze prave ty lukasiku jsi se o to tady pred prazdninama zajimal :-) mel by to byt pocet zobrazenych reklam.

m.s.
Hm, já? Myslím že ne, ale bylo to možné....:o).
Nepamatuju si vše co kde napíšu
to by jsi si mel pamatovat, ne? :-) ale mas pravdu primo jsi se asi neptal ty. nicmene jsi se u toho uz i tvoje jmeno objevilo (jak jinak:-)

http://webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=6041&t=6039

m.s.
aha...:-).
Říkáš počet reklam? To je divné, já mám jen jednu a to na úvodní stránce...To bude asi něco jiného. Jak je teda jinak možný, že někdo tam má číslo 65 a jiný 0 ?
bych řek, že je to počet přístupů
pocet zobrazenych reklam jsem nemyslel pocet umistenych baneru. asi jsem se blbe vyjadril, ale dal jsem sem i link, kde to je vysvetlene. je to pocet zobrazeni reklamy na tve strance... jak to mam jeste vyjadrit, aby to bylo jasnejsi? :-)

m.s.
hm, tak už je mi to jasný ;)
Jednoduše řečeno počet přístupu od začátku dne. Počítadlem v tomto případě je reklamní banner na tvé stránce.

Tomík.
Je to ovsem mirne receno "neprilis presne" ,pac kdyz ma nekdo na svych strankach reklamy dole (treba ja:-), jeho stranky maji bratru 50 stran, navic nekam prdnul robot banneru i nekolik....Potom mi to v katalogu WZ ukazuje 800 pristupu denne(jupiii) a navrcholu.cz mi ukaze 80 pristupu(vzlyk).
hmmm
<HTML>zdravim
uz jsem to kdysi naznacoval, ze by to bylo rozumne, takze od ted takto:
cislo v zavorkach udava pocet ziskanych "bodu" ;-) od zacatku dne (00:00 naseho casu ;-)
za zobrazeni jednoho banneru dole ziskate jeden bod, za banner nahore body dva</HTML>
Tak to je super, mam spoustu bodu. Co za ne dostanu, smim-li se ptat? ;-)
Zda se, ze se pripravuje nejaka soutez:) Budeme vyhravat tricka, jizdní kola, zajezdy k mori.... Paráda!:)))
Wow! :)) Miro, rekni, ze je to pravda. Ja chci k mori! X:))
vam nestaci, ze budete na vyssi pozici v katalogu??? :-))) cim vic bodu, tim snazsi cesta k vasim strankam :-)

m.s.
No jo, ale stejne to more........:-)