CSS - už vážně nevím co mám dělat :(

Menší problémek, který sice není na závadu a dá se bez něj obejít, ale i tak mě to štve že nedokážu najít kde jsem udělala chybu že to nefunguje... Tedy nefunguje, funguje, ale jenom v Opeře, v IE6 se mi podkladový obrázek prostě nezobrazí. Podívejte se na to prosím a zkuste najít tu chybu, protože já jsem vážně buď úplně blbá nebo slepá... :(

(ps.: Prosím nekritizovat že píšu margin a padding pro každou stranu zvlášť, vím že je na to kratší zápis, ale já to píšu takhle, lépe se v tom vyznám a není to chyba)

.lista A:link {
padding-left: 2px;
padding-right: 2px;
padding-top: 1px;
padding-bottom: 1px;
background-repeat: no-repeat;
background-image: url(obrazky/a.jpg);
background-color: #FFFFFF;
width: 90px;
height: 13px;
font-family: Arial;
font-size: 13px;
text-decoration: none;
margin-left: 2px;
margin-right: 2px;
margin-top: 1px;
margin-bottom: 1px;
border-style: solid;
border-color: #FFFFFF;
border-width: 1px;
text-align: center;
}

Tak našli jste někdo tu chybu? Ještě dodám že to je ze stránek saikano.wz.cz , ta horní lišta s menu, podívejte se na to v opeře a pak v IE6. Vidíte u každého odkazu dvě šedé šipky?
background-image: url("obrazky/a.jpg");
zkus tam dat uvozovky, ostatne je mozne, ze to IE proste nezvlada...
uvozovky jsem zkousela, ty co jsou jednom jedna carka i ty co jsou dve carky... nefunguje to...

a kdyz uz se na to divate, nevite proc mi mozilla u tohohle ignoruje zadanou sirku prvku?
ad ignorování šířky Mozillou: odkaz je inline element - jeho velikost tedy závisí na textovém obsahu... Pohraj si s vlastností display.
cituju Firefoxe:
"The image “http://saikano.wz.cz/obrazky/a.jpg” cannot be displayed, because it contains errors."

...takže problém bych neviděla ani tak v kódu, jako v tom souboru s obrázkem. Ulož to jako .gif nebo .png - jednak tím snad získáš nepoškozený soubor, jednak jsou to pro takový malý obrázek mnohem vhodnější formáty.
super :) diky moc, zkusim to a snad to uz bude ok :)