Hodnocení: infix.wz.cz

>> switch co dava include

No, jeste lepsi mit podminku, jestli dany soubor existuje, includuj ho, jestli ne, includuj vychozi :)
Sacred Empire >> v laZce teda rozhodně ne ;-)
Sojkovec: hm..a to jako myslis ze ja tam budu davat Case kterej neco includne a pritom to nebude existovat tak to by men zajimalo proc bych to delal.. :-))

Freya : ja zas jenom php a vsecko ostatni tak flakam zlvastne css :-))
Sacred Empire: Asi jsi me nepochopil, nevim, proc bych mel mit na kazdej soubor extra podminku, kdyz muzu mit jednu univerzalni...

>> Case kterej neco includne a pritom to nebude existovat

<?
if (file_exists($includovany_soubor)): include $includovany_soubor; else: include "uvodni_soubor.php"; endif;
?>

Co je na tom divnyho?
hm...to je sice pekne ale lepsi je tohle:
<?
switch($p)
{
case "news":
include("stranky/news.php");
break;

case "download":
include("stranky/download.php");
break;

default:
include("stranky/news.php");
}
?>
a potom nemusim mit fakt hnusnou url jako neco.wz.cz/index.php?includovany_soubor=stranky/news.php
ale krasnou tuto
neco.wz.cz/?p=news
:-))
Ach jo :-)

<?
if (file_exists("stranky/".$p.".php")): include "stranky/".$p.".php"; else: include "stranky/uvod.php"; endif;
?>

Ja preci taky ne, a taky nemam.. Myslel jsem, ze takova vec ti snad dojde :-)
To Freya:
"Říká se, že co je dobré pro uživatele, je dobré i pro vyhledávač. Uživatelsky přítulná adresa je krátká, logicky pochopitelná, zapamatovatelná a měla by obsahovat co nejméně podivných znaků."

... já si myslím, že to co je za otazníkem, je vyhledávačí šuma @!#$. A úvodní adresa většinou je dělaná, jako něco blablala.cz nebo www.něco.php, protože to za otazníkem jsou jen a jen parametry, tak proč jsi taková detailistka ?
Jasně, že webmasterovi to může být taky všeechno šumafu*k, když chce zaindexovat jenom úvodní stranu. Ale jsou weby, které mají mnoho a mnoho sekcí a jednotlivých stran, z nichž každá se indexuje zvlášť (zkus třeba hledat googlem "jakpsatweb css overflow").
Sojkovec:
to tvoje reseni je stejne na prd, moje je lepsi ! :-))))))
Freya:kdyz ono je to pohldnejsi..
Sacred Empire: A v cem je lepsi? Kdyz pridas stranku, musis pridat dalsi case do switche .. :-)))
ano, to je prave ono, co kdyz nekdo do toho tve vlozi neakou spatnost a ty budes tim napalenej..
Ale zadnou spatnost do toho nikdo vlozit nemuze.. :-)

sojkovec.wz.cz .. schvalne si to zkus :-)
jiste ze, na WZ je zakazano includovat soubory z jineho servr, ale toje jen na WZ...
Sacred Empire: neni.. Akorat funkce file_exists tomuhle jaksi brani :-))
to sice jo ale i tak je to napr musis to mit vsecko v jednom adresari :-((
Vzdyt ano, proc to take mit v 10 ruznych?
BTW malou upravou skriptu a dodrzeni urcitych pravidel nazvu adresaru by i tohle slo snadno vyresit :-)
Nevim jestli je nekde zakazano includovat z jinych serveru, ale na wz to rozhodne neni... viz. http://rada.borec.cz/pokus/pokus1.php

Maximalne, ze by to bylo tak nekde napsany, ale to jsem nenasel.
TAK JSEM JE PREKOPAL, A DELAL JSEM TO CELOU NEDELI A TAK MUZETE HODNOTIT ZNOVA ! :-)))
Proc se pres URI posilaji SESSION dvakrat?
Screenshot misto Screenshots
Neklikaci logo
V Gecku teď vidím krásnou a přehlednou XHTML-only verzi. A musím říct, že to je opravdu pokrok! ;-)

btw, meta refresh na vstupní stránce - k čemu?
A nikde tam zatím není vidět banner...
Freya: banne tam dam to je chvilka, a to gecko to nebere css soubory s priponou php takze to co jsem tam mel musim zrusit..

Jinak k tvemu webu dobre to kopirujes :-)))
A tim padem mam dotaz :
kdyz gecko nemuze nacist v stylesheet s koncovkou .php jak to mam udelat aby to nacetl ?
Ve svem Firefoxikovi jsem dal editcss a najednou to jelo to cssku, hehe :D