Je mozny odkazy na warez stranky?

Na mojim webu chci umistit vyhledavani ve warezu a mp3. To znamena ze po vybrani serveru a napsani slova se otevre nove okno s warez nebo mp3 stranky. Nebudu mit na mojim webu zadne nelegalni soubory, budu mit jenom odkazy na nich a na vyhledavani ve warez. Porusuji timto nejake pravidly? Predem dekuji.
kdyby to zalezelo na me, tak bych to bral asi jako poruseni tohoto:

"...je zakázáno publikovat jakýkoliv obsah, který je v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, podporující rasovou či jinou nesnášenlivost, diskriminační, porušující autorská práva nebo poškozující dobré jméno provozovatele služby. Jedná se zejména o warez, erotický obsah a nelegální MP3."

kdyby to zalezelo na me, tak by ale asi bylo take rozhodujici, jak moc by dana sluzba 'obtezovala' normalni provoz - velikost trafficu, zpusob zpracovani, provokovani uradu atd.

tim chci rici, ze kdyby to zalezelo na me, tak bych to bral jako poruseni pravidel, ale dokud by to na sebe neupozornilo, asi by mi to nevadilo.

...no jenze ono to na me vuuubec nezalezi :-)))

je to jen takovej jakejs muj pohled na vec - klidne na nej zapomen.

m.s.
hm, me to jeste furt nefunguje...:o).
ono ti to zacne fungovat, az budes starsi, neboj :-)))

btw: ???na co jsi prosim te odpovidal???

m.s.
Tak nikdo mne neodpovedel je to to poruseni pravidel nebo ne?
Nebudu mit zadny warez obsah jenom vyhledavani. Priklad www.google.cz
Na to ti s určitostí odpoví jen admin - všichni ostatní můžou jen polemizovat.
Není to porušení podmínek (alespoň to není nikde napsáno....).
>>hm, me to jeste furt nefunguje...:o).
To bylo nejspíše k DB že mi nefunguje, ale asi mi to ujelo z jiného threadu....:o).
<HTML>kdyz to nebude zde umistene, podle meho nazoru to podminky porusovat nebude</HTML>