Hodnocení: broli.euweb.cz

Richard:
...ja myslel, ze se to tak dela bezne...
No vidis a ja to delam odjakziva v Malovani :-)) ( To neni vtip :-o )
<HTML>mam to v zavorce!</HTML>
no v závorce vidím MODERÁTOR - ty moderuješ nějaký pořad nebo v rádiu?
>> Anger? Co nebo kdo je to?

St. Anger

Pojeď 1.7. do Prahy a uvidíš ...
hehe :D celkem se bavim :ppp
<HTML>Broli: to je nejaka poza? bad boy? nechapu

... vite co pane vysirac? nebudte prekvapeny, az nekomu dojde trpelivost</HTML>
A to mě jako pak smažete stránky nebo čeho se mám bát? Kokám, že vy si tady hrajete na neomezené vládce, hm?
Tohle nema smysl. Cim logictejsi budou vase argumenty proti Nemu, tim hrubsich nadavek se od nej dockate. Nikdo Mu nebere, ze neumi delat web. Umi a dobre. Ale neni dokonalost sama, to neni nikdo. Nevim proc, nechapu duvod, ale mluvi z Nej zavist, jedna z nejhorsich chorob civilizace.

P.S. Mira si na absolutniho vladce hrat nemusi. On tu JE absolutni vladce.
<HTML>zajimavy... tohle vazne nechapu, vim ze se rika ze i muzi maji sve dny ale tohle je na me moc.</HTML>
Mira..co je na tebe moc? Že tady Freya všechny kritizuje a když si jí někdo dovolí něčím argumentovat, tak se do něho všici pustí a webmasteři pak začnou vyhrožovat, hm?
Broli: Můžu tě ujistit, že tady už ses ztrapnil dostatečně. Můžeš v tom jít pokračovat zase někam jinam.
Broli: Jestli si myslíš, že tvy stranky sou tak uzasny, že na ně nemuže nikdo nic najit, tak sis je nemel nechavat hodnotit. Freya ti rekla svuj osobni nazor a ty ses urazil jak malej fracek.
Freya rekla, ze po technicke strance je to zastarale, tys odpovedel, ze jeji desing je starej.

Desing X Source - Souvisi to nejak?

Muj nazor: Na tom druhym webu mi nebylo pri vstupu jasny kudy se tam leze. Jinak dobry, akorat tabulky sou snad uz prekonany.


P.S. Mira a Richard (nebo je to jeden :-) jsou noderatori, tzn. ze mazou blby prispevky, nebo ti muzou smaznout i web :-)
pardon moderátoři :-)
Johny bejt tebou, tak s těma stránkama co uvádíš za jménem někam zalezu a nevylejzám!
Andeline..co se pleteš sem do diskuze, nikdo se Tě na názor neptal!
Broli: Kdo chtel, abys hodnotil my stranky. Tady se mluvi o tobě a ty seš uraženej fracek!
Howg
Brolle: Ty jsi fakt k smíchu. Nechápu, na co jsi tak namyšlenej. Jestli chceš znát názor odborníků, přihlaš si to na Interval. Ale připrav se na to, že ti to tam rozcupujou. Rámce a tabulky? Jsi prostě pozadu.
Johny, ja určitě nejsem uräženej, ale ty seš ubožák..
andelo..k smíchu jsi ty, pozadu? jako že to není v divech, že to sem napsal nějakej "odborník" jako že je to nej? až budeš něco vědět o webdesignu, tak se vyjadřuj jo? do ty doby bych bej tebou mlčel..
Brulle: Tak jsem to konečně pochopila. To ty jsi tady ten největší odborník. O webdesignu víš všechno a nikdo ti do toho nemá moc co kecat. Tak sem s těma svýma "supernejlepšíma stránkama" nelez a opájej se vlastní dokonalostí. Tímto s tebou končím, protože mi za další námahu nestojíš.
Jezis tak se tu sklidnete, broli tvoje stranky sou nejlepsi, nejhustsi, ani jedna chybicka, rpsote super! STACI?!
Díky Poisonere, aspoň někdo umí pochválit a hned neuráží, díky..
<HTML>jojo, internetovy bojovnici jsou vazne k sezrani,

Broli: ty bys zaslouzil akorat par facek, nema cenu s tebou o cemkoliv debatovat, lepsi vlastne nereagovat

ano, jestli se neumis chovat a budes nam to tady otloukat o hlavu jeste dlouho, je dost pravdepodobne, ze ti ty weby smazu (nejlepe v okamziku, kdy prestanes byt nekdo anonymni a prihlasis se)</HTML>
par facek? tak si dej sám, ať se probereš, nesmažeš, to neuděláš jelikož bys zničil reputaci tohoto webu..
Broli: Tim bych si nebyl tak jist...
Ale byl, čím by tim docílil, že by to smazal? tak bych si založil jinej a dal to tam ne?
Hmm, tak buďto je to úplně jiný Broli, který používá jeho nick nebo Broli zešílel a nebo si z nás dělá srandu...:-)

Tak už se přihlaš a napiš něco jako přihlášený, ať víme, na čem jsme...