Hodnocení: broli.euweb.cz

Jaký jiný Broli? To jsem přece já, Jan Volejník, ne? nevím nač bych se měl přihlašovat..?
Poisoner: :-))))))))
Broli, Ty jsi ale péroň.
já jsem největší borec ve tvorbě stránek..
Johny: Tesi me, ze nemam sam ten pocit, jakoby jeden z mala pozitivnich prispevku na Broliho stranu byl proste velka ironie a Br... NEKDO to tady asi nepochopil...

Broli: Hm, jestli jsi vtip, tak fakt super, jestli ne, nemam slov! Asi ti nekdo zatajil, ze design tak trochu souvisi se zdrojakem. Kdyz se mi nejaka uchvatna stranka natahuje pul dne, tak me to velmi brzo omrzi. Jen par malickosti, ktere me na strankach irituji vice nez by bylo zdravo - to jen tak, abys mi mel za co nadavat, protoze to te ocividne velmi bavi. Bytostne nesnasim, kdyz mi nekdo zasira stavovou listu prohlizece nejakejma prihlouplejma kecama - od toho maji odkazy atribut title (tam si reci pis - tam se dokonce psat maji). Stavovou listu mi nech,abych si moh cist, kolik jeste zbyva, nez se to konecne nacte, pripadne at vidim, jake chyby se na starnce objevili. Diky za pochopeni!

Design na webdesign.czechian.net ujde, na tech Osobnich strankach nic moc - nemuzu se ubranit, ale je to tak trochu rozhrkane. Dalsi vec, jez me opravdu rozciluje, je menu, ktere musim i pri rozliseni 1024 x 768 scrollovat. Procez, vzhled je celkem dobry, ale taky nevybocuje z prumeru.

Na zaver par casem opranych klise:
- nepouzivej tabulky tam, kde nejsou nutne
- nepouzivej ramce, pokud nejde o zivot
- a proboha uz vubec se nekasej na zacatku dokumentu, ze jsi HTML 4.0 transitional, kdyz to neni pravda ani zdaleka! Prestoze ti to tam mozna tvuj editor automaticky vpasuje, radsi to smaz, jestli neumis udelat validni stranku.

Jinak hodne uspechu v dalsi tvorbe!
Broli: Jak můžeš být tak blbej?! Freya se ti snaží poradit (a má pravdu - ve všem ohledně tvého SQĚLÉHO webu souhlasím...) a ty se ji snažím zdrbat takovýma trapnýma narážkama, kterýma jsem urážel ve školce... Stručně shrnuto - seš idiot se kterým nemá smysl ztrácet čas! Sbohem
Ad.
-------------------------------------------------------
Autor: Broli (---.eurotel.cz)
Datum: 28. 05. 2004 13:12

já jsem největší borec ve tvorbě stránek..
-------------------------------------------------------

Já věděl, že si děláš srandu. Už toho nech. Takhle se správný skaut nechová...;-)
CO SE TO TU SAKRA DEJE?!

ANI JEDEN Z TECH PRISPEVKU JSEM NEPSAL JA! VUBEC JSEM SI TY WEBY NENECHAL HODNOTIT. JENAKEJ [censored] MI TU KRADE IDENTITU! JSEM DOSLOVA V SOKU, JAK SI TO NEKDO MUZE DOVOLIT?!

pro konotrolu: pri vsech mych prispevcich do tohoto tematu budu prihlasen!

Jinak se omlouvam za vsechny ty kecy a urazky, ktere tu nekdo napsal mym jmenem...

Svuj nazor pridam, jakmile se trochu uklidnim...

BROLI (pravej)
Ha, zrovna jsem uvažovala nad tím, že zkusím pro jistotu napsat na maila u webdesign.czechian.net. Taky se mi nechtělo věřit, že opravdový Broli by se takhle zcvoknul :-)
To pravy Broli: Pro upozornění: Příspěvky pod tvym jménem jsou skoro ve všech tematech o hodnocení webů.

Jestlis to fakt nebyl ty, tak sorry
Kdyz uz tu tedy ta kritika probehla, asi bych se k tomu mel vyjadrit take.
Nejdrive bych rad uvedl, ze tyto weby bych sam ke kritice asi nedal, ponevac si jsem vedom velkych nedostatku, ktere maji.

1/ broli.euweb.cz
Tento web je uz asi 2 roky starej. Zkousel jsem si na nem podstate prechod z FrontPage na na prime psani kodu v Homesitu. Vim, ze kod neni dokonalej, CSS uz vubec ne a o table layoutu nebo nedej buh FRAMEch se asi taky nema cenu zminovat. Proste jen nemam cas to ted predelavat.
Freya, myslim, rikala, ze je spatne napsanej titulek. Tak v tom pripade se omlouvam za svoji anglictinu. Co se tyce adresy webu, tu jsem tam pripsat chtel, ale v te dobe jsem pouzival redir (tedy v podstate 2 adresy) a obe mi tam proste nepadly (pokud si dobre vzpominam). S CSS jsem byl na zacatku, takze mi zbejval jen klasickej table layout, na kterej jsem byl zvyklej.


2/ webdesign.czechian.net
Jde opet o testovaci stranky. V tomto pripade slo o moje prvni stranky v PHP. Chtel jsem mi peknej design, ale hlavni byla ta funkcnost. Vyzkouset si proste delat dynamickej web. Vim, ze table layout nebyl asi nejlepsim resenim, ponevac tech tabulek v sobe je tam u opravdu hodne, ale chtel jsem hlavne, aby to "drzelo pohromade" a je se mohl spis zamerit na vlastni PHP skript. Ted bych si s tim dal uz zcela jiste vetsi prac a zvolil bych KOMBINACI CSS a tabulek. Jsem totiz toho nazoru, ze nekde je CSS sice modernejsi a i vhodnejsi, ale nekde zas vedou tabulky (aspon u me). Kombinaci obojiho se IMHO da docilit slusneho vzhledu i funkcnosti.
To Freya:
Co se tyce obrazku v menu, uznavam, ze bych mel volit spis GIF, popr. zkusit PNG. Tak priste... :) S textovou navigaci mas opet pravdu, ale kdyz ja uz to mel tak pekne nakreslene a nechtel jsem to predelavat na text :) Asi by to ale chtelo v takovem pripade nabidnout nejake alternativni textove menu.

Dalsi dotazy a pripominky jsem si jeste asi poradne neprecetl (v navalu zlosti a rozcarovani), takze pokud by jste byli tak laskavi a sve nazory zde zopakovali, odpovim na ne.

Dekuji
Já to tušil...:-) Už jsem měl strach, že ti vážně hráblo....
A tudy na to.. Bylo divy, ze se nechtel prihlasit.. nemohl...