FOR ALL - DULEZITE !

Nevim, jak je to mozne, ze ma nekdo tu drzost krast mi identitu, ale jak jste si mohli vsimnout, v posledni dobe se v mnoha tematech objevily prispevky podepsane mym jmenem z eurotelacke IP adresy (predpokladam ze GPRS).

UPOZORNUJI vsechny, ze jsem to NEBYL, opakuji NEBYL JA. Pro jistotu se od ted budu pri vsech prispevcich logovat.

Opravdu nechapu, jak je mozne, ze ma nekdo tu nehoraznou drzost se vydavat za nekoho jineho a spinit tak jeho jmeno nesmyslnejma recma.

Zaroven se chci za toho ...piiip... vsem zainteresovanym omluvit a poprosit je, aby sve nazory na moji osobu prehodnotili. Opravdu bych se nikdy nechoval jako tenhle...

Jsem z toho v opravdu velkem soku, nebot jsem to zjistil pred cca 15 minutama a opravdu nevim, jak to vse dat do kupy. Nezbyva mi nez vas poprosit, aby jste tyto prispevky (vcetne min. jednoho tematu zalozeneho "mnou") nebrali vazne a pokud mozno je ignorovali.

Dekuji vse!

V pripade zajmu o vsem pokecam na icq: 89280876

Broli (ten pravej)
Možná by nebylo od věci zavést nutnost přihlášení nejen v sekci Webzdarma....
to jsem rozhodne pro...
Sspon ja se teda odted prihlasuju vzdy, i kdyz si pujdu jen cist nejake prispevky. Kdyz pak chci totiz na neco odpovedet, uz se mi nechce moc logovat a proste jen odpovim "anonymne".
To ted uz delat nebudu, ponevac vidim, jaci jsou nekteri uzivatele... jak toho zneuzivaji :(
Zajímalo by mě, co toho [censored] podvodníka vedlo k tomuhle jednání...

Nutnost přihlášení by mi taky nevadila, nepřijde mi to jako velké zdržování.
Souhlasim s povinnym prihlasovanim, tohle mi prislo jako nejaka msta
muhehe, a uz to tak je :)...super, sem pro..
Tomu se rika zavist.. Kdo a proc, tot otazka..
:-)
Souhlasim s prihlasovanim. Myslim si, ze tohle by se mohlo stat kazdemu znas....