Nejdou mi obrázky!Pomozte

Ahoj Všichni,nedávno jsem si začal dělat www stránky přez obyčejný a jednoduchý microsoft word ačkoli mám Golden HTML editor,front page 2000 a spousta jiných editorů.(Já je totiž moc nechápu)Pochopitelně stránky by s normálním textem nebyli nic a to je můj problém.Když vložím do svých stránek jakýkoli obrázek nebo pozadí,uložím jako html,hodím to na web tak po prohlídnutí je místo obrázků prázdnej čtverec s křížkem v rohu a pozadí se ztratilo!Co mám dělat,co dělám špatně?prosím pomozte
nazev obrazku nesmi byt s diakritikou (hacky,carky) ... obrazky musis take zkopirovat na web ...a musi byt ve stejnem adresari jako na disku ....
Díky ale co jsi myslel tím,že je musíš zkopírovat na web?To jako že je musím nahrát také jako ostatní html soubory?605 172 142 to je moje číslo,napiš mi to prosím na mobil.Díky Alex
ano, všechny soubory, které chceš vystavit na webu, musí být na webu uložené.
ja svoje 1.stranky taky delalv takovejhlech blvostech a mel sem vsechno nahrany na wz a porad to neslo tak sem se na to vykaslal a za mesic me kamos jen tak z hecu naucil delat to v notepadu a tam vsechno slape
pozn.ted mam svi 2.stranky a stejne nejsou (vubec)nic moc moc toho neumim, ale bavi me to prosim kdyby se na to moh nekdo kouknout a poradit mi nece jednoduchyho cim bych to zlepsil dik
Ok!Díky za odpovědi.Takže když vložím do svých stránek jakýkoliv obrázek tak nesmí být pojmenován slovem s čárkou a háčkem atd...a musí
A musí být nahrané i s ostatnímy dokumenty na webu.
jj