centrovani na stred

Chtel bych se zeptat jestli mozny , no spis je to mozny ale ja nemuzu prijit na to jak. udelat abych v divu mel odkaz oboji ma pevne velikosti a ty velikosti jsou stejne ( tady musim ze ten div tam asi zbytecn ale me se tam vcelku libi tam mi ho nekritizujte ) tak aby se text odkazu zarovnal do prostred ale vertikalne
vertikal-align stim nedela vubec nic bohuzel, anic jineho co by se dalo poluuzit

div.a1, div.a3, div.c1, div.a3 {
margin : 0; padding : 0; overflow : hidden; width: 90px; height: 90px;}

a.1, A.1:active, A.1:focus, A.1:link, A.1:visited {
width: 90px; height: 90px; background-color : #660099; border: 0;
text-align : center; text-decoration:none; color: #6600FF}
a.1:hover {
background-color : #990099; border: 0}

diky za odpoved
Moc tomu nerozumím, dej sem odkaz na tu stránku, kde to je
pani tak to je dost zmateny :) A musi to byt tak vysoke ten odkaz? 90px? pak uz ti pomuze to udelat jedine pomoci padding-top; padding-bottom. To by slo, treba nastavit kdyz to ma na vysku 90px, tak horni vnitrni okraj treba na 35px a spodni vnitrni taky na 35px; proste to budes muset s tema pixelama vychytat... jinak to asi nevycentrujes... :)
JANIKA: To s těmi paddingy je sice hezké, ale bude problém to rozchodit stejně v IE jako v Mozille atd. To asi bude chtít nějaký hack...
no na webu to jeste nemam, zatim na tom jen pracuju

no s padingem me to taky napadlo, ale je pravde ze tenhla postup se mi moc nelibi, a proto sem to taky zkusil tady jestli nekdo nevi jak na to. treba v tabulce se to centruje ve smes jednoduse ( teda je pravda ze ani tam mi to pomoci css moc dobre nejde :) ale jde to tam.
Sem si jen mislel ze na horizontalni pozicovani sem antitalent jen ja :)
Nedával bych tu anketu už na začátekm ale někam jinam.
Nic lepsiho me bohuzel nenapadlo :) Pak jedine nedelat ten odkaz tak vysokej... stejne nechapu proc potrebujes tak vysokej odkaz a jeste ho davat do extra divu :) To uz spis pouzit span ne? :) to je pro radky, nebo chces mit kazdy odkaz jako specialni blok? Neprijde mi to moc uzitecny... a mozna by jsi to css mel prehlednejsi psat vsechno zvlast na radek, takhle dohromady je to dost nerozpoznatelny...
dik za kritiku, ale tak tvrdy ste snad bejt nemuseli ;)

for janika: Delam to jako stranky na zapocet do skoli, a spis si stim hraju a skousim nove veci. A ten odkaz je tak vysokej, proto ze mam 4 odkazy v rohách. a ktery svou velikosti 90 px rozdelujou timto spusobem stranku, vypada to vcelku zajmave. Azz to dodelam tak to nekam hodim a predvedu to.
A co se tyka prehlednosti meho Css uznavam ze to je totalni prasarna, ale v tomto pripade to tak delam protoze doufam ze to Css nebude tak velky a taky nemamm rad Css ktery mam 200 radku v tom uz vetsinou nenajdu vubec nic.

for david: No je pravda ze tu anketu hodlam zruzit a celej web predelat, teda skoro uz to mam pul roku jen mi tam neco chibi a ja se nejak nejsem schopnej dokopat abych to dodelal :)
tywe kamo, jeste nez zacnes lustit CSS orisky, mrkni na ceskou gramatiku ;) , to je des ...
22kozoroh : A ty to ještě řešíš? Já už jsem na nějaký pravopis v tomto fóru dávno rezignoval....:-)