Odesílání formuláře enterem

Mám dvě tlačítka submit, a když uživatel stiskne enter, tak bych potřeboval, aby se stisklo konkrétní submit tlačítko. Automaticky stiskne to co je v kodu první, ale já bych potřeboval shodou okolností, aby se stisklo to druhé :-) Jde to nějak udělat? Předem děkuji za odpověď
Můžeš mi tak nějak říct o jakej formulář jde? Záleží totiž na tom, k jakým účelům používáš to první tlačítko ...
Je to registrační formulář a vyplňuje se v několika krocích - první tlačítko je Zpět a druhý Další - je jasné, že když uživatel stiskne Enter, tak potřebuju, aby se stisklo Další a ne Zpět.
Patrně potřebuješ tabindex. http://www.jakpsatweb.cz/formulare_4.htm#tabindex
Díky, ale ten tabindex bohužel nepomůže - nastavil jsem tomu talačítku Zpět tabindex 0 a tlačítku Další tabindex 1 a nic. Tabem na to sice nenajedu, ale stisk Enteru pořád mačká tlačítko Zpět...
A proč to tlačítko zpět neuděláte jako normální button?
Jako button? Teď bohužel přesně nevím jak to myslíte... já potřebuju, aby i tlačítko zpět bylo Submit - aby odesílalo ten formulář, protože se potřebuju zapamatovat vyplněné informace, aby když na předchozí stránce stiskl uživatel opět tlačítko Další, tak aby se mu neobjevila prázdná strana...
respektive prázdná vstupní pole, které už předtím vyplňoval
pak by to šlo pomocí JavaScriptu
<HTML>ja obycejne takove registrace enterem neovladam ale projistotu kliknu mysi.. nicmene ten JavaScript je mozna varianta i kdyz doufam ze ne jedinna (ja jinou neznam)</HTML>
Asi ano, ale i tak, nemohli byste mi někdo poradit, jak to udělat přes ten JavaScript? Já ho bohužel moc neovládám... trochu ano, takže stačí jen naťuknout... :-) Děkuji
Dobrý, už jse to vyřešil - poradil mi autor stránek jakpsatweb - řešení tohoto problému, kdyby to někoho někdy zajímalo:

* dát před tlačítko zpět ještě jeden neviditelný submit vpřed (nejlepší způsob)
* dát tlačítko zpět v kódu níže, ale na dané místo ho dopravit nějakým stylem (třeba relativní pozicí)
* obměna -- tlačítko vpřed dát do divu, který bude v kódu dříve, ale bude mít obtékání vpravo, a tak se bude jevit vpravo
* ošetřit to javascriptem nebo na straně serveru -- při stisknutí enteru se neodesílá dvojice value=hodnota od
submitovacího tlačítka.