Hodnocení: brandysek.wz.cz

Opět zhodnocení našich stránek. Předělali jsme spoustu věcí do CSS a uvítáme všechnu kritiku:-)
Už jsem sice viděl tu první verzi kdysi a ta se mi taky líbila a tak pořádně ani nevím, co se tam změnilo
Jestli si dobře pamatuju tu starou verzi, tak tahle vypadá o mnoho lépe. Akorát v Opeře jsou přeškrtlé nadpisy.
Ted sem koukal na ty nadpisy a dela to i ta hloupa Mozilla. Nevi nekdo jak by se dalo nastavit posunuti cary <hr> jenom pro Internet Explorer a Netscape?
Mozilla není hloupá. Hloupý je IE :-) A mimochodem, Mozilla používá to samé jádro jako Netscape, takže vykresluje úplně stejně.
Když chceš něco nastavit jenom pro IE, můžeš to udělat podtržítkovým hackem:
hr {position:relative; _top:3px;}
... vlastnost _top je podle specifikací blbost, takže rozumné prohlížeče ji ignorují. Akorát IE bere _top stejně jako top, a toho se dá mnohdy využít...

Předělané stránky jsou rozhodně hezčí. Akorát bych podtrhala odkazy. A ty rámy tam taky být nemusely...
Diky za radu, ale ohledne toho Netscapu (v7.0) – ten to zobrazuje uplne stejne jako IE, coz mi je divny, ale je to tak.
O podtrhani odkazu sem taky uvazoval kvuli prehlednosti, ale nejak to kazilo vzhled, tak mozna udelam nejakej kompromis...
nazdar tak ty určite poznáš P. Hinda S. že jo?
Mno, prvni dojem nebyl moc dobry, protoze pouzivam 800x600, potom co jsem si prepl na spravnou velikost uz to vypada pekne. Po graficke strance se mi stranky docela libi. Jenom by to chtelo opravit jiz zminene podtrzeni. Take musim pochvalit zajimavy obsah.
Jo, Hinda znám, ty taky?