CSS oříšek #2

Tady na té stránce http://zongler.wz.cz/pages/a_test.htm jsou dvě menu. Zajímalo by mě, proč, když jednotlivé odkazy jsou přes celou šířku divu, je tam vlevo ten volný sloupeček. Pro testování jsem tam přidal border a zjistil jsem, že to vlevo přesahuje menu a to se mi nelíbí. Jak se toho zbavím? odkazy jsou široké 100%, tak tím to není.
Dík D.

zdroj:

#menu {border: 1px solid white; position: absolute; width: 140px; top: 160px; left: 30px; text-align: center;}

#menu ul li {list-style-type: none; font-weight: bold;}
#test ul li {list-style-type: none; font-weight: bold;}

#menu a {
display: block;
width: 100%;
padding: 3px;
border: 1px solid white;
font-size: 14px;
text-decoration: none;
}
No já si teda myslim, že jsem na to přišel a neni to žádná záhada. U toho menu máš totiž u každýho odkazu <li> neboli seznam, kdežto u testu to neni. Což znamená, že ten seznam ti ty odkazy posune o ty pixely, které ti tam přebývají :-)
Jo a zampomněl jsem dodat. Když vypneš kolečka u seznamu tak to neznamená, že zrušíš odstavení. Jak to, ale zrušit (nehledě na to, že si myslím, že tady je seznam zbytečný) to už ti musí poradit někdo jiný (jestli to vůbec jde)
k tomu odsazení:

IE kreslí seznamy značně odlišně od jiných prohlížečů. Zrušit odsazení pro IE se dá pomocí ul {margin:0}.
Jak to zařídit v inteligentním prolížeči, mě teď nenapadá. Samozřejmě by se to dalo očůrat pozicováním, ale to je spíš poslední zoufalá cesta...
Freya:
zrušil jsem seznam a mám to jednuduše přes nic :-)