hodnocení šablony

Ahoj, podívejte se, prosím, na
http://andula.webzdarma.cz/katalog.html
Je to jenom šablona, takže mě zajímá váš názor na design a přehlednost.
Na prvni pohled hezke, jen me vydesila ta modelka :-)))
:-)) Tak nějak...
A tahle už je lepší? :-)))
No jo, to už je jiná káva :-))
Nějak nefunguje CSS(?)
hanyZ: Co přesně nefunguje?
No, stránka vypadá, jako by se nenačetlo CSS. Žádné obrázky, žádné formátování....
Nesmazal sis náhodou externí stylesheet?
Aha. Tak už asi vím, čím to je. Nesmíš natahovat index.html, ale katalog.html. Podle odkazu nahoře. Je to jenom šablona.
<HTML>Je to dobre,ale cele mi to prijde moc roztazene a to mam 1280x1024 nedej boze v 800x600

Trosku bych tim mistem setril ;)</HTML>
Richard: No, ono je to roztahovací, takže 800x600 je v pohodě. Možná bych tam mohla dát max-width, ale IE ho stejně neumí. Na 1280x1024 to nemám možnost vyzkoušet. Vypadá to moc blbě?
Andula: Sorry, já jsem vůl. Dával jsem právě index místo katalogu.....Vypadá to dobře....
<HTML>a co takhle tomu dat penou sirku width 780 a zarovnat to na stred? To ze se to roztahne je dobre v pripade ze toho vic uvidim... ale ja toho vidim tak nejak stejne a nevypada to moc dobre</HTML>
Richard: Nemůžeš toho vidět stejně. Těch náhledů se vleze víc vedle sebe.
To roztahování bych chtěla zachovat.
A hele, to je promáklá stránka, hezké...

Akorát ta horizontální navigace - plavky, fitnes (nepíše se to s dvěma S ?), tenis, volný čas... - obávám se, že na a:hover nejsou ty barvy dostatečně kontrastní.

Před patičkou v kódu je zapomenuté <hr> bez lomítka.
A <p id="detail"> se tam hodněkrát opakuje. V tom případě to nemá být id, ale class.
Freya: Dík, tohle mi fakt pomohlo. Do hr jsem dala lomítka, detail změnila na class (to mi uteklo), a:hover jsem zkontrastnila.
U fitnes je možné obojí, tak nechám tohle.
Richard: Tak jsem to omezila na 1024px. A vnutila jsem to i IE.
Přihodila jsem další šablonu
http://andula.webzdarma.cz/vyrobek1.html
Modelku, prosím, nehodnoďte :-)))
To Freya:

>> Před patičkou v kódu je zapomenuté <hr> bez lomítka.


Asi jsem neznalec, ale tag <hr> je snad nepárovej, ne?
<HTML>Petr Blaha: ne v XHTML...


<i>Richard: Tak jsem to omezila na 1024px. A vnutila jsem to i IE.</i>

1024 neni moc dobra volba... osobne to zavrhuji jestli chces slyset muj nazor a to z hlediska toho, ze je jeste stale dost uzivatelu co maji 800x600 a horizontalni scrollovani neni vubec prijemna zalezitost....

to uz bych to radeji nechal tak jak to je :-/</HTML>
Richard: špatně jsem se vyjádřila. Pořád je to roztahovací. Min-width 800px, max-width 1024px. To, že to funguje i v IE (pravda, jen se zapnutým javaskriptem), považuju za svůj heroickej výkon :-)). Pevná šířka by opravdu nebyla problém.
<HTML>uz jsem to shledl..takhle je to dobre</HTML>