Zhodnoceni

Jsem amaterka, ale....http://www.prsten-kami.wz.cz
A fakt napiste pravdivej nazor!
Pravdivej nazor? No tak jo...

ty animace na vstupni strance se mi nelibi, ne, ze by byly blbe udelane, ale moc se to hybe. taky pismo na vstupni strance je docela blbe citelne. to tlacitko welcome se mi docela libi.

podivam se do zdroje a vidim docela prasarnu: malo pouziti css, napr: <p align="center"> nebo <font face="...">, nebo neuzavrenych tazich body/head/html.

ok, kliknu na welcome. pak vidim zase animace :/ ktere navic rozhazuji menu. i ten cas je nejaky divny: 11.6.2004 _ 13:15:17 //-

dal se mi to prohlizet moc nechce
Vstupní stránka:
Tyhle animované gify vyšly z módy před takovými sedmi lety. A navíc je jich tam moc :-/
Zdroják je taky jak z roku raz dva, a navíc mu úplně chybí </head>, </body> a , o DTD nebo metadatech nemluvě. Nenávidím <marquee>.
Dál to taky hodnotit nebudu, není to o nic lepší a já nemám to srdce pokračovat.

Sorry, že to píšu tak bez obalu, ale chtělas pravdu. Určitě se to časem naučíš líp, chce to jenom trpělivost.
Tak jo,
klasická chyb začátečníků - moc animovaných gifů..
naopak málo statických obrázků... nějakej engine by to chtělo ...
málo obsahu - jen samý odkazy
špatný pozadí na novinkách, nedá se to vůbec číst...

ale nevěš hlavu.. :-)
souhlasim se sirpetrem , moc animovanejch gifu , moc tmavy depresivni barvy, zkus udelat pevnej template a do neho to vsechno inteligentne vrazit,, a bez plaminku.