skrátenie banneru >> WZ.CZ <<

Môžem na svojom webe skrítiť šírku bannera webzdarma o cca. 1 cm?
resp.: môžem dať banner do paticky (paty) webu ?
V patičce samozřejmě být může - na všech stránkách...
dik.............a co to skratenie................?taky 1 cm? to neni moc........
tak pomoze mi niekto? mozem to skratit alebo nie? neni to zakázané?
Podle meho nazoru nemuzes
<HTML>tak ja nevim no
pise se v podminkach neco o tom, ze ma byt zobrazeno aspon 50% banneru?

kdyz se tam napise "zobrazeni banneru", mysli se opravdu cele a nemysli se tim na zlomek vteriny (jak je obcas mozne videt u nekterych chytraku)</HTML>
<HTML>tak ted nevim jestli jsi muj prispevek smazal nebo jsem ho neulozil...</HTML>
takže skrátenie sa nekoná? :-((
<HTML>Richarde, ja nic nemazal, aspon tady urcite ne</HTML>
zkratit baner? co takhle overflow?

http://www.jakpsatweb.cz/css/css-orez.html

nemam pocit ze by to melo byt proti pravidlum ne? kdyz se ti to do designu nevejde....
<HTML>ok, napisu to znova...
design a grafika se hold musi prizpusobovat banneru ne obracene to je nesmysl... alespon zde by to tak melo byt... pokud to mas koncipovane o 1cm mensi neda se nic delat, bud dat banner jinam nebo to udelat na ukor grafiky (mozna by ti pomohlo odstranit prouzek WZ u reklamy... to se smi)</HTML>
můj dotaz - je možné celý šílený reklamní js kód zkrátit na pouhé to, co je v tagu noscript, nebo dokonce js přepsat do php? co jsem zkoumal, podmínky to nenarušuje a banner je vidět celý, dokonce se jeho zobrazení započítává. Že jsem to zkrátil na pouhé < a >< img ... >< /a > ;)

tuším, že to asi možné je, ale je lepší se zeptat.

(jinak moje stránky jsou 403, ale to jsem dal schválně já, protože nejsou ještě hotovy) ;)
Hej, ako sa odstranit pruzok WZ pri reklame? Mne to dost naburava design.
Chiky: snadno, ale tento postup se nedoporucuje, ba primo zakazuje
Ale Richard(webmaster) napisal ya sa to moze. Uz som to sksal ale neako mi to neslo. Vzdy ked som odsranil ten pruzok v kode tak sa mi tam nahodil. Ako ho odstranit?
<HTML><i>ale tento postup se nedoporucuje, ba primo zakazuje</i>

nezakazuje ani se nedoporucuje...
pokud nemuzes jinak odstran prouzek WZ ale nezkracuj reklamu.
Jestli muzes jinak nedelej to

jsem moderator ne webmaster</HTML>
Ja myslel ze mysli celej banner