*.htm -> *.html

Můžu bez komplikací změnit příponu u všech svých stránek?
Díky
Bez problému. Pouze ztratíš pozici ve vyhledávačích.
Ktora pripona je vlastne spravna?
to mas fuk htm je skratenina kvoli DOS-u lebo podporuje len kratke nazvy
Proč to chceš měnit? Vždyť je jedno jestli to je .htm nebo .html
Naprosto na tom nesejde...
Tak já to měnit nebudu. Maslel jsem, že je to nějaké zastaralé nebo co. Díky všem.
kdyz uz jsme u toho.. je to fakt jen kvuli dosu? muzu tedy pouzivat i delsi nazev, nez 8 znaku? jake by s tim mohly byt problemy?
Fakt je to jen kvůli dosu a Win3.11
mirrda: Zadne, problemy nastavaji akorat s diakritikou a case-sensitivitou
existuje ve win 3.11/dosu nejaky www prohlizec?
No nevim nevim, jestli už v tý době počítal Microsoft s internetem, ale možný je všechno :)...
Někde mám schovaný Netscape pro Win3.11 a vzpomínám si, že pro ně byl ještě jeden velmi mizerný prohlížeč MSIE 2.0 - ten mám také někde "dobře schovaný"

Co se týče DOSu, kdysi jsem zkoušel Arachne. Fungoval vcelku dobře, nároky na HW minimální, ale s podporou CSS bych vůbec nepočítal. Možná existuje v nějaké novější verzi, ale stanic s DOSem je už velmi málo.

Diakritiku a bílé znaky bych do názvů souborů vůbec nedával - jsou s nimi jen potíže.
vidim, ze existuji dosove a 3.11 windowsove browsery, tak zustavam u formatu 8.3. jistota je jistota.
DOSové a Win311 browsery sice existují, ale AFAIK si s dlouhými názvy poradí. Drobné potíže jsou pouze při ukládání takových stránek na disk, ovšem na to jsou již jejich uživatelé zvyklí. Omezovat se nemusíš, ale diakritiku a bílé znaky do názvů určitě nedávej.

Pokud se budeš držet formátu 8.3, nic nezkazíš.
Kde si udělám stránku index.htm?
Please pomoc!
Moc díky.
v korenovym adresari v libovolnem textovem editoru