Hodnocení stránek

Prosím, podívejte se na moje stránky a hodnoťte:

http://ok.wz.cz

Díky :-)
Ach jo. Nekdo neumi cist.
>Sojkovec: Co?
Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp.

To je úplně dole v podmínkách zobrazení reklamy.

Nu co... když jsme někým požádáni o kritiku stránek, tak mu vyhovme.
Čili - na omak:
- vzhled je hezkej, ale nebude kiwi na pozadí při delším obsahu vadit?
- obsah je téměř nulový - úmysl?
- koho zajímá konfigurace tvého kompu? pochopil bych teda, kdybys měl něco lepšího, než já, a to nemáš
- titulek stránky vypadá ošklivě, nešlo by to bez těch opičáren okolo?

No a jdeme do vnitřností:
- web je opravdu validní, jak tvrdíš, což je dobré
- cítím se jak Alenka v říši divů (a spanů)... občas vidím nějaké p(aragraph), ale jinak prd. co takhle prohrábnout znalosti html a objevit tag h1? určitě by slušel
- jinak už nemám výhrad

Celkové hodnocení - úvodní stránce s přesměrováním hrazí výmaz, pozor na to. dávám 7/10
Dík.
K tomu přesměrování: Hned to napravím.
Máte snad něco proti kiwi?
Já mám kiwi moc rád, mňam...
Ty stránky nejsou špatné, vyúpadají fakt dobře! Úvodní stránka teď sice nemá přesměrování, ale tento typ úvodních stránek (kde je jen odkaz typu "vstupte" a absolutně nic dalšího) je odsuzován snad ve všech příručkách html, co jsem kdy viděl...
A vůbec, na co máš ten web na WZ, když ho tam vlastně nemáš? :o) Nebo tam bude až ta chystaná nová verze?
<HTML>Trosku jsem ti otestoval ten chat.... co takhle tam hodit strip_tags()? a alespon wordwrap()?

jinak se za to omlouvam, nicmene bezpecnost na prvnim miste, tohle ti tam budou lide provadet bezne a nebude to test ale naschval..</HTML>
Ten chat je pouze pokus, protože v ASP teprve začínám...

>R.U.R.: To zatím nevím. Ještě se uvidí...
Ted me napada.. Je v ASP vubec neco jako strip_tags()? V PHP jo, ale ASP neznam...
>Sojkovec: To právě nevím :-)))
vstupní strana:
Odkaz "Vstupte" by chtěl aspoň horizontálně vycentrovat. Taky to (v 1024×768) zbytečně vertikálně scrolluje. Hezká hlavička, slušivá metadata. Až na prázdnou description a keywords. Linkuješ favicon.ico, ale ten soubor chybí.

hlavní strana:
Vypadá krásně! Kiwi je mi sympatické. Možná, že logo vlevo nahoře bych trochu víc odsadila od rohu.
Ad (c) 2004 Ondra Kandera - v hlavičce to světle šedé není moc k přečtení. Když je to jenom doplňková informace, šoupla bych ji někam do patičky.
btw, proč (c) a ne ©? Dělá se entitou © [kdyby phorum tu entitu sežralo, tak takhle: &.c.o.p.y.; - bez teček].

Zdroják je vcelku fajn, ale mohl bys víc používat nečíslované seznamy a míň <br />.

Obsahu tam teď moc není, ale když říkáš, že přibude...
>Freya:

Tu úvodní stranu hned napravím.
(c) Tam mám místo entity záměrně. Možná to dám do patičky...
K obsahu: Bude, bude :o)))
-nečíslované seznamy: Budu o tom uvažovat.

Jsem rád, že se ti kiwi líbí...:-)
Freya: Když Ti fórum nesežere ©, zkus to napsat jako &copy;
<HTML>o ASP nevim nic ale predpokladam ze dokumentace je soucasti MSDN ve ktere jsme se nikdy priliz neorientoval a oproti ostatnim manualum se mi zda by neprakticky</HTML>
Inu což, na první pohled to nevypadá špatně, ale když někdo nabízí služby v podobě tvorby www stránek a uvede ASP + VBScript je dost hloupý mýt na svých stránkách knihu návštěv z BlueBoard.cz NEMYSLÍŠ? Jinak v poho.

by Sargas
>Sargas: Právě, že už mám guestbook v ASP udělaný, ale je potřeba správně nastavit server. A k tomu jsem se ještě nedostal.