Prečo sa mi po vložení na server neobjavili pohybujúce sa smajlíky?

Po vložení stránky na server sa mi neobjavili pohybujúce sa smajlíky, teda smajlíky vôbec, miesto nich iba biely ram štvorca, čo s tým?...dík
Špatná cesta k souboru, když nám to neukážeš, tak se radí blbě ;)
Jednak musíš dát pozor na VELKÁ/malá písmena v názvech souborů a jednak na cestu .. abys to neměl směrované na svíj lokální disk třeba c:/obr.gif ale přímo obrazky/obr.gif
http://www.syky.czweb.org/ tu je stranka, no smajlici nechcu ist...
To neni ta stránka, protože tam nic neni
Musíš sem šoupnout přímo adresu na tu stránku kde sou ty smajly
<HTML>Smajliky tam nevidim.. ani zadne ctverecky :) nicmene moc pekne stranky psane ve Wordu... ale co me zaujalo jsou ty mocici opice... opravdu prezentace jak ma byt</HTML>
Kde vidíš ty opice ?
barvy strasny, pismo necitelny, smajlici tam so, opice tam taky so (vpravo dole pod fotkama)
No jo už to vidim já lama koukal na jiný stránky :-)
Načítá se to příšerně dlouho...aha word-tak to už se nedivim :-(
Nj, word je mor .. divím se že to můj prohlížeč vůbec pochopil :-)
nebudťe na mna taký prísny, ved to je moja prvá strínka, nikto rodený z neba nespadol, musím sa aj ja vyškoliť, a nevravte že písmo je nečitateľné a farby hrozné! Ja mám réd pastelové farby, kdežto ak vy žijete v topm naučenom sivom svete je to váš problém!...
Je pravda, že první pokusy absolvuje asi skoro každý v nějakém démonickém WYSIWYGu.
Nevím, jestli "pastelové barvy" ve slovenštině náhodou znamenají něco jiného než v češtině, protože to, co tam vidím, rozhodně pastelové není. Je to třeskutá svítivá psychedelie.
Měj si tu stránku, jaká se ti líbí... věřím, že další pokusy už budou napsané poctivě ručně v HTML, a i ta vášeň pro barvy a animace časem vyšumí. Chce to jenom čas a trochu zkušeností.
freya, dik za podporu, aspon niekto... ale html sa najprv musím naučiť, až potom v tom môžem začať vytvárať stránky
K naučení html se výborně hodí www.jakpsatweb.cz. Všechny informace jsou tam podány velmi stravitelnou a lidskou formou.
Akorát bych na Yuhůa tolik nedala, co se týká toho optimistického přístupu k FrontPagi :-)
Syky, na to ze je to tvoja prva page, to nie je az take hrozne. Aj ja tu mam moju prvu page a dokonca som na nej pracoval aj prvy krat s HTML. Nieje bohvieco, ale nestazujem sa. Ak sa chces naucit HTML pozri si http://www.vazka.sk/htmlhelp. Ja som sa tiez tam naucil, super page.
BTW. neviem niekto stranku(ak taka existuje) na naucenie PHP?
<HTML>Na php doporucuji knihu "PHP programujeme profesionalne" je to sice zvlastni nazev,ale nemusis se bat je to tam i pro zacatecniky.... dale se v PHP programuje jen podle manualu na php.net</HTML>