neví někdo jak mám zadat to html?

Naví někdo jak mám zadat a kde mám zadat to html když si spustím strány tak se mi tam ukáže nepovolený přístup?
Hlavní soubor se musí menovat index.html
A musí tam bejt ještě neco kromě index.html ?
To už je na tobě.
Soubor index.html je tam na to že ho to po zadání adresy tvého webu (http://skola-bradavic.wz.cz) na něj automaticky nasměruje, ale je to jen obyčejná stránka zní pak děláš odkazy na další atd ...
viz www.jakpsatweb.cz
A když jsem to dělala v Publisher tak jsem tam dala publikovat na web, pak se mi tam ukázal index.html a složka ve které byli ovšechny obrázky co jsem tam dala a ještě webový stránky, který jsem vytořila. Musí to tam bejt taky nebo ne?Prosím odepište někdo!

P.S. Podívejte se na moje stránky skola-bradavic.wz.cz a napište mi proč mi to nejde!
jo, to tam musi byt taky. proto ti to nejde
Jo to tam mám a stejně mi to nejde!
V tom zdrojáku je vážně radost hledat :-)
Ale skontroluj jestlu máš právně umístěnou a pojmenovanou tu složku z obrázkama
index_soubory/image483.png
A kde to mám hledat?
když se přihlásíš na svůj účet tady tak ve správci souborů by měl být adresář "index_soubory" a v něm ten obrázek "image483.png"
Hmmm...mám, ty stránky by měli běžet okamžitě nebo se musí chvíli počkat?
Vůbec to nefunguje!Já se z toho zbláznim!
Okamžitě, a nemáš to jinak by se to muselo zobrazit
Mike: Co kdbych ti dala heslo a tu index složku udělal by jsi mi to?Odepiš!
Tak to zvládneš i sama .. jednou se to naučit musíš .. krom toho nechci se hrabat v tom officáckém slepenci .. a za tu mp3 na pozadí tě modemáři za chvíli ukamenujou.
Jak to myslíš?
Tak jak to rika.. a ma pravdu.
Teď to píše nepovolený přístup!
Prosím zkus mi to udělat!
Hele prosím koukni se mi tam.Já bych ti dala heslo
Jak říkám na to nemám čas ani náladu se v tom hrabat .. musíš si to udělat sama, jestli něco nevíš podívej se na www.jakpsatweb.cz a ohledně nepovolených přístupů atp. do helpu webzdarma ... všechno to tam je jen se musí chtít to najít.
Tady se nesmí mít mp3?
Prosím, prosím, prosím já to musím mít do zítřa hotový!
to by bylo bběhem pěti minut.prosím tě moc