Kritika webu

stevik.wz.cz
Co to je? Koho to je? Že by ses dal na frontpage? :-O
Vstupní stránka obsahuje dva bannery a odkaz s textem "click here". Kde je title? Nikde ani vidu, ani slechu o tom, co je to za web.

Nad nepodtrženými odkazy a nepříliš informativními title nemá cenu se pozastavovat...
...protože všechny nedostatky toho webu hravě zastíní monstrózní strašlivost jeho kódu! Nebudu popisovat jednotlivé neuvěřitelnosti, protože rozdíl mezi pouhým zprostředkovaným zážitkem a prohlédnutím tohohle na vlastní oči je srovnatelný s rozdílem mezi koukáním na krvavý film a reálnou bolestí, když vám někdo ořezává končetiny motorovou pilou. Doufám, že můj projev není příliš literární, ale stejně myslím, že se mi nepovedlo zcela vyjádřit své zděšení :-)

V Mozille je menu pravděpodobně moc nalevo, nebo jeho pozadí moc napravo. Vzhledově to není tak zlé.

Takhle - jestli je tohle frontpagemonium něčí první stránka, je to dobré. Jestli druhá, je to špatné.

Sojkovče, co máš společného s tímhle webem? Nemyslím, že by ses podílel na tvorbě...
Ne, nemam s nim nastesti spolecnyho nic, krome mesta, ve kterem vznikl :-)
Zásadně to není špatné, i když můj názor by mohl být trochu jiný, ale nechci nikoho urážet. V čem to je udělané, mě nezajímá. Nepletu si pojmy hodnocení webu s hodnocením zdrojáku. Jenom bych doporučil všechny obrázky (hlavně fotky a jejich seznam v malých fotkách) naformátovat s parametry výšky a šířky. Při složitějším natahování se stránka vždy nebude celá přetvarovávat, protože bude již vědět parametry-rozměry obrazků a fotek. Doporučil bych hlavně vynechat tu nejhlavnější stránku, což asi byla ta s tím slůvkem Here, do kterého jsem se skoro nemohl trefit. Jsme v Čechách, tak mluvme normálně česky nebo nářečím.
co se tyce vzhledu, nic moc, ale jde to...
co se tyce zdrojaku, stacila mi nasledujici uzasna struktura dokumentu:


<head>
<title># Stevik page #</title>
</head>
<body>
<style></style>

...


<head>
<title>Nová stránka 1</title>
</head>
<body>
...
</body>


...

</body>
<style></style>
<HTML>docela to ujde, snad se mi to i libi</HTML>
Odkud máš mou IPčku?
Jinak je to hezký...jestli si mne banoval...
tak abys věřil, že jsem tam byl :
Jak bych moh vědět co je v sekci downloads?

Tuli Tuli :)
QuickTimePlayer
Skok do sněhu
Přivítání
Sorry to není tvůj výtvor...sorry ;-) Jen mne zarazil ten BAN ;-)
Jakto, že tam už teďka není?
lol, tam maji vseci ridicak na traktor :-)))
mazec :-)brouzdam v googlu a narazim na tuhle "diskuzi" :-D díky za kritiku :-) ted se spis zameruju na flash pac html mi moc nesel :-) a jinak frontpage jsem pouzival vetsinou jen na tabulky :-) ale kdo si mysli svy tak at si to mysli :-)
No ale černý písmo na tmavě modrým pozadí? Kde to jsme?
Sojkovec: Me se tedy vubec nelibi to, ze sem davas ke zhodnoceni web nekoho jineho. Prijde mi to dokonce jako nehoraznost. Jinak ten tvuj web taky neni nic extra.