HELP -=] RÁMCE [=-

mam takovy dotaz. chci udelat stranky s pomoci ramcu, tak aby tam nebyly videt jejich okraje. Nevite nekdo jak to udelat? diky moc
frameborder="0" nebo tak něco, ale lepší je rámce nepoužívat ;-)
<frame border="0" ...>

ale na framy se vyser
jo? a jak udelam tohle: kdyz mam menu na levo stranky a kliknu v nem treba na download, tak aby se nenacitala cela stranka znova ale jen obsah... protoze kdybych mel clou stranku jako celek a chtel pridat novou polozku do toho menu tak bych musel predelavat kazdou stranku znova. jak se tohle da udelat bez ramcu? diky moc
To de celkem jednoduše ;) třeba v PHP -> fce include(), nebo v JS -> fce document.write()
stejne tam mezi tema rama budes porad mit mezeru, ktere se nezbavis (myslim zpusobem validnim a fungujicim i mimo ie)
Tomas: mezeru tam mít žádnou nebudeš, ale nedoporučuje se začátečníkům dělat něco v rámcích. Ale pokud to chceš dělat za cenu toho, že tě PHP anebo JS nezajímá (nechceš v tom dělat), tak se to dá normálně zvládnout. Nic na tom není, ale někteří se toho spíše bojí, protože se s tím třeba už spálili. Prostě musíš mí naprostý přehled a tom , jak se to v rámcích dělá a napsat si to přímo v HTML. Nechc¨i tady rozvádět nějakou diskusi o rámcích, jsou to totiž naprosto stejné funkce jako jiné. Když, tak se mrkni na mé stránky (odborníkům se to nelíbí, protože by to vše dělali v super odkazech, ale já si myslím, že mi stačí 1 litr mléka a nebudu kupovat celou krávu) - podle mě to zase tak hrozné není jak tady někdo tvrdil. Hlavně tam máš při pohledu na zdrojový kód to hlavní, co asi chceš - rámce. :-)))