Zhodnocení webu (Tabulkovy layout naposled)

Pilne studuji css, float a pozicovani a toto je muj posledni tabulkovy web.
Obsahove jeste nic moc, ale preci jen muzete mi ho zkritizovat? Jak na Vas pusobi? diky ...
kua uz sem unavenej ;) www.jaknahub.wz.cz
<HTML>pekne</HTML>
Podívej se, jak to vypadá v Mozille: http://pit.wz.cz/bk-klan.png

Chybu máš někde tady:

#content {
margin-left: 150px;
border-left: 1px solid Gray;
margin-right: 150px;
border-right: 1px solid Gray;
overflow: auto;
height: 300px;
padding-left: 10px;
padding-right: 10px;
text-align: justify;
height: 300px;
}

Nevím, co si slibuješ od margin-left: 150px; - udělá se okraj 150px, ale podle mne jsi chtěl vytvořit prostor pro levé menu. To bys ale nesměl mít overflow: auto;
tak diky Kite :) opravim to, ale chtej jsem zhodnotit novy web :)
Myšlenka vzhledu je podle všeho docela dobrá, pouze té realizace jsem se trochu lekl. V jiných prohlížečích to možná vypadá dobře. Taky jsem nad tím laboroval, než jsem přišel na to, jak zapasovat bloky do sebe tak, aby ve všech prohlížečích vypadaly zhruba podobně.
:) Kite bavime se o BK webu nebo o Jaknahub? BK => CSS layout, kterej v IE a OPERE nema problem, holt v mozille jo no ... CSS ted ladim a ucim se , je to pomerne obtizne to vyladit pro vsecky browsery

a jaknahub.wz.cz ---> muj posledni tabulkovy layout ..ten jsem chtel zhodnotit

22k.
No jo, reagoval jsem na první příspěvek. Pokud někdo chce kritiku webu, tak automaticky předpokládám, že stačí kliknout (fuj, to je pojem) na odkaz vedle jména. Bylo to brzy ráno, oči jsem měl ještě zalepené...

- ten klikací obrázek uvodni_logo.gif by měl mít nějaký alt="Vstupte". Pokud nemám zapnuté obrázky, tak netuším, že mám vstoupit
- bez zapnutého JavaScriptu nevidím skoro žádné odkazy, navigace nefunguje
- druhá (hlavní) stránka webu se dost dlouho natahuje díky 42KB obrázku. S tím ale asi nic nenadělám
- co je to "neoprávněné kopírování"?