potrebuji pomoc!

jsem apsolutni zacatecnik a nevim co bych tam mela vylepsit.jakoukoli kritiku beru.pomozte mi to zlepsit!
1) zbavil bych se framu
2) zacal bych se zajimat tabulkovy layout a postupem casu prejit na css layout
3) obsahove bych to velice rozsiril... sou tak trochu prazdny :(
4) zacit pracovat s css
5) koukni se na www.jakpsatweb.cz (jeje tendle odkaz tu byl psan snad 100krat)
6) na to ze si holka a je ti 13 tak to jecela dobry
7) do <head>...</head> bych dal kodovani strankek atd...

NO PROSTE SE KOUKNI NA www.jakpsatweb.cz !
Dotaz: V cem to tvoris? Zdrajak je tak na 85% na .... ale jinak je pekne prehlednej. :)
Na vstupní stránce by mělo být napsáno spíš "Vstupte". "Klikněte na obrázek" mi připomíná spíš praktiky trikových bannerů.

Odfrámovat, zvolit méně křiklavé barvy, vyházet animované gify oknem, používat bezpatkové písmo (Verdana, Arial), naučit se dobře (x)html, začít s CSS. Je to dost práce, ale máš na to spoustu času.

HackerXXX >> imho je zbytečné učit se tabulkové vláčky, když už počítáš s přechodem na CSS. Radši přímo CSS layout - a nemusí to být tak, aby hned ten první byl zcela dokonalý.
Souhlasím s Freyou, že tabulkový design je úplně zbytečné se učit, protože je na naučení a perfektní zvládnutí daleko složitější a méně flexibilní, než použití CSS. Pozicování CSS je na naučení jednodušší, než tabulky.
hmm to ja se ted s tim css ucim a teda moc mi to nejde
No na zlepšování je toho dost... Ale kde ne, že? :o)))

Začínal jsem hodně podobně - akorát bez rámů a s černou barvou :o)

>HackerXXX: CSS není zas tak složité... Ale když ho umíš, výsledek stojí za to...!
HackerXXX: Protože těch vlastností CSS je mnoho a učíš se všechny naráz. Chce to postupně. Navíc Tě blokují špatné návyky, které sis už vytvořil, např. tabulkový layout, používání zbytečných atributů tagů, vkládání prázdných znaků a odstavců jen kvůli pozicování,... Teď sis k tomu přidal in-line styly, které mají jen vyjímečné použití a teoreticky by se v textu vůbec neměly vyskytovat.

Základem je napsat holý text členěný do odstavců, seznamů, definic a dalších struktur. Bez jakéhokoli pozicování, se svislým menu na začátku nebo na konci dle uvážení. Vyladíš si text, aby měl hlavu a patu, označíš potřebné části textu, že mají být zvýrazněně, doplníš odkazy a obrázky, které patří k textu. Mé stránky jsou zhruba v tomto stádiu, ale moc je jako vzor dávat zatím nechci.

Teprve po vyladění textu uzavřeš bloky do DIVů, které teprve pak v CSS napozicuješ, obarvíš, doplníš pozadí včetně obrázkového, doplníš grafické prvky. To vše už děláš jenom v CSS - nejlépe v samostatném souboru.

Doporučuji Ti při ladění layoutu nejprve používat Mozillu. a pak teprve dodělat hacky pro jednotlivé verze MSIE.
prosim pomocte dal.....