Kritika designu

Tak mi pls zkritizujte design,
pouze design do kódu se ani radši nedivejte :-)
Děkuju
honzapb :-)
LOL, zapoměl sem link
takže: www.ut04.wz.cz :-))
Na hodnocení designu jsou tady jiní :-)
Možná by nebylo špatné, kdyby rámečky byly celistvé, bez přerušení.

Když už se smířím s tabulkovým designem, tak se nesmířím s navigací pomocí JavaScriptu. Taková stránka zbytečně přichází o GPR.

- tagy <basefont> a <font> už patří na smetiště.
- <style> patří mezi tagy <head> a </head>
- <body> patří na začátek dokumentu, na konci pak zavřít </body>
- také je dobré ukončit
Design ujde, ale mozna je uz cas dat sbohem tmavym designum. Resp. ho necim "rozzarit". Jinak je videt honziku , ze se kazdym dnem zlepsujes co se tyce grafiky.

Nicmene, te musim pokarat za to same co te karal KIT, jak jsem Ti sam jiz rekl, zacni se ucit CSS a odhod zastarale veci v HTML.

A ta validita taky hraje svoje :)

Tak zas vecer na ICQ :))

22k
ve firefoxu to vypadá divně
lol, prectete si otazku ankety a jestli si neceho vsimnete :))
To je z toho, když někdo používá cizí slova a neví, jak se píší.

Hodil jsem to do Googla. Výsledek: Správně 224M výskytů, špatně 296K výskytů.

Ještě bych uvítal, kdyby se ta anketa vešla do vyhrazeného okna bez rolování obsahu.
To už je jak mor s tím desingem. Přece když už něco dělám, tak bych alespoň mohl vědět, jak se to jmenuje.... Co bude dál? GTML kód, VVV stránky, dynamické stránky v BHB , javazgribti, ...;-) Už jsem teda několikrát narazil např. na zkr. CCS a tak :-)
Pošleš mi pls screen jak to tam vypadá
mirrda: pošleš mi pls screen jak to vypadá
mirrda a hanyZ: v nadpisu kritika designu sem to napsal dobře, v anketě sem se překlepl, anketa je už opravená. :-)
Hrozne mali pismenka... neda se to cist :(
Screenshot viz http://pit.wz.cz/ut04.png
CO? Upss ! Z jakýho je to prohlížeče?
honzapb: Mozilla 1.6
Mozilla 1.6 screenshot 27. 07. 2004 08:00 http://pit.wz.cz/ut04.png
Hm .... to je hezký ... a máš IE? tak se koukni přes IE :-)
Přes IE se kouknout nemohu, protože ho nemám.
honzapb: je to z toho prohlizece, ktery to zobrazuje presne tak, jak ma.
V Mozille se text zobrazuje patkovým písmem a je to totálně k nepřečtení. Možná, že u té grafiky nahoře by pomohlo dát pod písmo nějaký stín, aby nápis víc vynikl.
Na mnoha místech je místo textu použitý obrázek, a ještě k tomu bez diakritiky (hádám, že ten font prostě neumí češtinu a domalovávat to ručně by bylo příliš pracné...) - viz. "Spratelene weby".

btw, hádám, že v 800×600 to asi nebude to pravé ořechové, že?

Vzhled je jinak docela OK...
>800×600 to asi nebude to pravé ořechové

No, to máš pravdu :/

http://johny001.wz.cz/ut04.jpg - screenshot z MyIE2
Freya: díky za poslední větu ta mě potěšila :-)
800x600 je špatný - to je pravda, musí se rolovat i do strany, ale v IE to je vše, grafika by se měla zobrazovat dobře. S fontem máš taky ptavdu, pracný by to ani tak nebylo, ale domaloval bych to určitě špatně.
kurnik nemůžeš optimalizovat stránky pro jeden prohlížeč a ěště k tomu pro IE leda bys udělal verzi pro každý zvlášť nebo aspoň pro IE a Moz.) :o((( v tý mozile to prostě nejde přečíst, s tim se mlůžeš jít bodnout!

Btw. v anketě nemůžu hlasovat: tenhle design se mi nelíbí a starej jsem neviděl-kterou možnost byste mi doporučili? :o)
R.U.R - tobě se nelíbí? :'( to je škoda
hlavně mi na něm vadí že v mozile je z toho sračka (sorry, nerad jsem vulgární, to jenom občas... :o)