Skontrolovat

Prosím nemohl by mi nekdo skontrolovat mi stranky jesli jdou bez problemu?
No já nevím, po obrazovce mi přebíhá nějaký text a vlevo jsou jakési dvě kolečka. Dole tři obrázkové odkazy a nahoře tři obrázky, má to tak být?
Asi jo a všechno funguje?
Asi jo..:-)
A poradíš mi co tam mam dat vedle tech tlacítek?Aby to nebylo tak prazdní.
No, já myslím, že to záleží na tobě. Když vytvořím stránky, tak většinou mám nějaký záměr, co na ně chci dát... Mohl bych ti poradit třeba, ať tam hodíš velký obrázek hrocha nebo třeba kompletní sonet o Shakespearea:-)... Co já vím...
Tak to jo ja to nak pořešim.A jak mam dat v Frontpage 2003 Cz nejakou mp3 ke strnace aby proste ta stranka hrala?
nitro: zapomen...
Proč?
to se nedela. jednak to lidem vadi, ze si browsujou po netu, maj k tomu pusteny nejaky mp3 nebo ogg a najednou jim do toho zacne rvat neco jinyho. a pak to taky sposute lidi nezacne ani hrat, protoze nez se ta mp3 stahne, tak uz tam nebudou
Aha tak to jo me to třeba navadí ale je to možní že to lidem vadí.
A poradíš mi jak mam udelat nejaky čary v FrontPage 2003 CZ?Když dam automaticke tvary tak se mi to tam pak neobjeví.
nitro: www.jakpsatweb.cz
Zapomen na FrontPage, je to pasqil
Nevim proč se vam nelíbí frontpage me se to zda lechčí než se učit HTML.Nebo snad ne?
Opak je pravdou...
přesně, tvoření www ve frontpage je:
a) špatné
b) zdlouhavé
Tak ja nevim ja tu mojí stranku delal asi 10min a to jsem uplnej začatečník Ja sem se zaregistroval a pak si stah FrontPage 2003 CZ.
# ja tu mojí stranku delal asi 10min...
Však podle toho taky ta stránka vypadá.
> stah FrontPage 2003 CZ.

A odkud?
Pres DC++.
Bylo by dobré, kdybys na tu stránku něco dal, než ji dáš hodnotit. Kromě několika obrázků na ní zatím nevidím skoro nic.
jo to maš pravdu ale zatím nevim co.
Ony stránky jako takové jsou pouze forma, která má za úkol prezentovat nějaký obsah.
Když postavíš web, který neobsahuje žádné zajímavé, originální, užitečné nebo prostě žádané informace, je to jako upéct koláč z cementu a nabarvit ho temperama. Možná to bude připomínat opravdové koláče, ale lidi to jíst nebudou.
2Freya: to je tak krásně řečeno... :o)))