Ohodnoťte mi web

Po dlouhých měsících jsem překonal svou lenost, tak vás zvu na svoje stránky - http://nipal.wz.cz

Zajímá mne i názor na vzhled (ta zelená tam možná vadí) a vnitřek. Samozřejmě, budu potěšen, zalíbí-li se vám něco ze zatím skromného obsahu ;)

Díky.
No mně se to líbí. Až tam toho bude víc, rád se na to podívám.
Mně se to taky celkem líbí, i ta zelená. Protože jsem si doma z lenosti ještě nenainstalovala i jiný prohlížeče, než IE, tak jsem jenom cvičně zvětšila písmo (jsem trochu slepá) a obsah se posunul až pod úroveň menu, což nevypadá moc dobře.
Taky bych přidala ještě víc meta dat, a nechápu, proč máš ve všech odkazech plnou adresu (i s http://nipal atd.)
Toť vše, poněvadž musím odejít...
Plná adresa - vynucení mého skriptu, poněvadž stránky se "rozkládají" ve více adresářích, ale sdílejí některé soubory. a dělat z toho relativistickou performanci by mi to značně znepřehlednilo ;)

jinak ty meta data v brzké době napravím
Dobry stranky, zelena mi tam vubec nevadi:) Taky uz se tesim, az tam toho bude vic, vypada to zajimave:)
Thalia: nějaké meta tagy doplňeny a zvětšování obsahu taky ošetřeno.
Je to dobré, přehledné, líbí se mi to. Barvy jsou příjemné a neruší.

Možná, že bych přece jenom dala o kousek menší písmo, nebo třeba větší padding v bloku s textem. Navštívené odkazy by měly mít jinou barvu, například trochu tmavší oranžovou.

Obávám se, že to nějak nechce prolézt validací, charset správně není win-1250, ale Windows-1250.

Ten obrázek v hlavičce má při :hover v Mozille takový proužek volného místa vespod, a banner tam má oranžovou linku... to je naschvál?

Doporučila bych aslespoň jednoduchý stylopis pro tisk. Zabere to pár minut, a hned jsi jistější v kramflecích.

Taky budu opět propagovat RSS, na tenhle typ webu by se to šiklo.
děkuji za názor od místní guru ;) RSS v nejbližší době neplánuji, je tak trochu zahlcovačem serveru.

všechny doporučení beru k srdci... ty oranžové proužky jsou možná úmysl, rozhodně nevadí... ale u loga to asi kvůli mozile ten hover odstraním ;)

charset není win-1250, trochu jsem se uklepl při psaní header(...); ;-)
Ta hlavička teď vypadá mnohem líp :-). Toho s tím charset jsem si včera taky všimla, akorát jak jsem musela rychle odejít, tak už jsem to nestihla napsat :-(.
Mám tě v Oblíbených, tak doufám, že tam toho brzo bude víc :-))
Moc hezké.
Dobré, vidím, že nezahálíš a stále vylepšuješ :-)

<meta name="Description" content="Nípalova homepage, blog (ač to nechci slyšet), plus pár užitečných PHP skriptíků / Nipal's homepage, blog and a few useful PHP scripts"> bych radši rozdělila do dvou tagů:

<meta name="Description" lang="cs" content="Nípalova homepage, blog (ač to nechci slyšet), plus pár užitečných PHP skriptíků">

<meta name="Description" lang="en" content="Nipal's homepage, blog and a few useful PHP scripts">

Ještě, jestli bych mohla rýpnout, bych ty věci v menu místo <h6> značila klidně jako <h3>. Jsou to podle všeho třetí nejdůležitější "háčka" na stránce. Ta slova v nich jsou víceméně klíčovými ukazateli obsahu tvého webu, takže bych se vůbec nebála přiznat jim důležitost.

A u <div class="clanek-kategorie">Všehochuť</div> to můžeš klidně hodit do stejného tagu, bude to lepší pro roboty...
Ale jak říkám, není to žádná otázka života a smrti.
Děkuji za připomínky ;) Zkuste se tam taky chovat jako návštěvníci a projevit se :D

RSS export (0.91) bude možná už večer, pracuji stále na systému ;)
Tak přidal jsem první RSS kanál - zahrnuje všechny články ze všech chlívků, ještě plánuji RSS ke konkr. chlívkům. Enjoy ;)
tak nipale, vcera sme se bavili :) vytky nemam ale to logo se mi fuckt nelibi ;) ... PREDELAT ...
Jo je to celkem fajn, i design je dobrej.... jo sou fajn...