Shotbox a fórum...

Lidi, kde seženu nějakej shoutbox(malou knihu návštev) a nějaký fórum?
www.blueboard.cz
dík
Ale fórum tam neni...
zkus na www.phpbb.cz
phorum.org
Někde to ukradni a předělej!
Shotbox? Mno... některý lidi bych fakt za hrubky střílel ;)

Ad shoutbox a fórum - nejlepší cesta = urob si sám ;)
Jsme-li líní nebo blbí - nejlepší cesta = najít si punbb, phorum.org, nebo v nouzi blueboard ;)
Nípal:asi se za tu hrubku zastřelim...
dík za ty linky...
A ještě jsem se chtěl zeptat, jak dlouho asi tak trvá vytvoření fóra jako mají na phpbb.cz?
Rozjetí asi půl hodinky, nandání kategorií, vytvoření pravidel a nastavení další hodinku. pak možná si vytvořit vlastní vzhled, a to už může být i na den dva.
Nemá tu někdo návod na phpbb včeštině?
je to všechno v té verzi 2.0.10
gulde: Nechci ti do toho nějak kecat, je pěkné, že máš smělé plány... Ale už máš představu, kolik lidí ti do toho fóra bude chodit? Pokud by to bylo 6 lidí týdně, tak je asi lepší spíše něco jako nějaká jednoduchá guestbook-based záležitost, než nějaké monstrózní fórum s krdelí funkcí...

Ale to jen tak na okraj...
Nastesti "instalace" phpBB fora je zcela trivialni, vcetne cestiny....
hanzyZ:Když uděláš dobrou stránku a dáš o ní vědět, tak tam bude chodit určitě víc lidí než 6 týdně...

Mimochodem za den funkce počítadla mi to napočítalo již 16 přístupů...
A to to ještě není v seznamu...
Sice nejsem hanzyZ, ale chápu, že to bylo na mě;-)
(viz. www.hanyzpage.czweb.org/bloq/index.php spot o Gándhím :-))

gulde: Pokud se nemýlím, tak jsem o návštěvnosti tvých stránek ani nemukl.. Ptal jsem se, zda máš představu, kolik lidí přijde, a jestli se to vyplatí...Vůbec se s tebou nehádám a přeji ti ďábelský nebo možná diabloeský úspěch.
I když ta věta: "Když uděláš dobrou stránku a dáš o ní vědět, tak..." , kéž by to tak bylo! Ale bohužel znám spoustu pangalakticky špatných stránek, které mají monstrózní návštěvnost a také stránky dobré, které mají návštěvnost mnohonásobně nižší :-/
>I když ta věta: "Když uděláš dobrou stránku a dáš o ní vědět, tak..." , >kéž by to tak bylo! Ale bohužel znám spoustu pangalakticky špatných >stránek, které mají monstrózní návštěvnost a také stránky dobré, které >mají návštěvnost mnohonásobně nižší :-/

Taky záleží na obsahu stránek...jestli jsou na stránce celkem 2 věty z toho ještě nesmyslné tak je logické že návštěvník který na tuto stránku zavítá se už asi nikdy nevrátí...ale jestli máš stránky nabušené texty a vůbec vším možným tak se tam ten návštěvník vrátí hned 2 den...
>jestli máš stránky nabušené texty....
Takové weby mě hned otráví :o)