Pozicování obrázků

Čůs
Jak udělam aby se obrázek zobrazil uprostřed, v rozích a nahoře a dole uprostřed?
Předem dík za odpověd...
Uzavřít do divu a v css to umístit nebo při nejhorším do tabulky.

dělam jen html...
Nemohl bys uvézt příklad?
Já to moc bez css neumím (s css je to o poznání jednodušší). Zkus teda něco jako:
<table border="0" width="100%">
<!-- horni radek -->
<tr><td>vlevo</td><td>uprostred</td><td>vpravo</td></tr>
<!-- prostredni radek - telo mozna nejak vyplnit, aby se spodni radek dostal dolu -->
<tr><td colspan="3"></td></tr>
<!-- spodek -->
<tr><td>vlevo</td><td>uprostred</td><td>vpravo</td></tr>
</table>

to je asi nejjednodšší. místo textů si tam dej klidně obrázky...
případně si nastav šířky sloupců a zarovnání textu v jednotlivých buňkách.
Tabulkové bastlení je fuj, a základy CSS se dají pochopit za pár hodin...
Moc z toho nejsem chytrej...
Neni nějakej HTML editor ve kterym do jde jen vložit?

Problém je v tom že já těch pár hodin času nemam a ke všemu nepatřím mezi ty nejchytřejší...:o(
:DD

tomu se rika priznani ;) ....

jestli chces tak ti s tim pomuzu ..ozvi se na mail : rjanko@mistral.cz nebo icq # 176 031 471
Freya: No jo, ale mnohdy jsou tabulky jednodušší na pochopení. Nemám zatím moc zkušeností s css. Možná bys věděla jak udělat následující:
Mám jako rámeček, nahoře je hlavička a v ní vlevo text a vpravo text. Hlavička je div, to vlevo je div uvnitř divu hlavičky a to v pravo je taky div uvnitř hlavičky. Jak udělat relativní velikosti, alias div vlevo je půlka nadřazeného divu a div vpravo je půlka nadřazeného divu a zobrazovaný je od půlky nadřazeného divu? Pokud jde o absolutní velikosti (px), tak to jde, ale relativně jsem to nerozchodil....
Fakt to nejde v žádném html editoru?
Marek:
#hlavicka {width:100%}
#vlevo {width:50%}
#vpravo {width:50%}

(netestováno, ale myslim, že by to mělo chodit)
zkusim...
tak možná to funguje, ale už vim jak to zarovnávat v html...
to rur, už jsem se na to ptal jinde. U css jsem se upnul na možnost position: absolute, ale to vyznělo jako nevhodné. Poradili mi position:static - to je std a float: left + float: right pro ten pravý, šířka width:50% (nebo míň pokud chci v mozille ještě margin nebo padding), to funguje skvěle.