Potrebujem pomoc s JavaScriptom

<script language="JavaScript" type="text/javascript">
<!--
var n=0;

cache0=new Image();
cache0.src="l0.bmp";
var obr0=cache0.src;

cache1=new Image();
cache1.src="l1.bmp";
var obr1=cache1.src;

cache2=new Image();
cache2.src="l2.bmp";
obr2=cache2.src;

document.write(obr1);

function zmen(){
n +=1;
document.images[0].src="obr"+n;
}
//-->
</script>

V mojej zdrojovej stranke mam takyto priklad JavaScriptu.
Je to vlastne prehliadacka obrazkov. Dopredu si nacitam obrazky a potom po kliknuti na tlacidlo dalej sa ma zobrazit obrazok vzdy o jedno vacsi, kedze premenne zdrojov obrazkov su obr0, obr1 a obr2. Po kliknuti na tlacidlo dalej sa spusti funkcia zmen() kde sa zvysi pocitadlo n o jedna.
Potom uz len priradim prvemu obrazku na stranke iny zdroj, podla toho ako som urcil zdroje do premennych obr0, obr1 a obr2. No ked ho priradujem, nepriradi sa ako hodnota premennej napriklad obr1, ale ako textovy retazec "obr1". Prosim vas pomozte mi niekto. V com je problem? Ako to mam napravit aby sa priradila hodnota premennej a nie textovy retazec?
To není ten problém-problém je, že v

document.images[0].src="obr"+n;

ti chybí přípona! Zkus to změnit na

document.images[0].src="obr"+n+".bmp";
1. bmp na webu je dost hrozná volba
2. použil jsem něco podobného na http://www.trend-line.cz (web je to naprosto strašný, ale za 1000.- ..)
Pre R.U.R. a Marek-a. Nie ako som uz napisal je tam chcem priradit premennu a nie textovy retazec. Takze "obr"+n+".bmp" asi nie je to prave.
Ja tam chcem totiz priradit hodnotu premennej obr(nejake poradove cislo).
Ale aj tak dik za ochotu.

A ked sa jedna o tie bmpcka. Ja viem ze sa na webe nepouzivaju, ale ja ich mam v stranke len vo vlastnom PC teda na disku. Proste tych som mal na PC najviac tak som vybral pre premietacku obrazkov z nich.
Nevim, zda-li je to vubec mozna, jestli v JS existuje neco jako v PHP eval()
na tom trend-line je:
if (document.images) {
var m;
var a=1;

i = new ImageArray("img/shooper1.gif",
"img/shooper2.gif",
"img/shooper4.gif",
"img/shooper5.gif",
"img/shooper6.gif",
"img/shooper7.gif",
"img/shooper8.gif",
"img/shooper9.gif");
m = i.length;
}

no a ty řetězce pochopitleně můžeš poskládat. v tom nevidím problém. Už jsem JS dlouho nedělal, ale vymožeností má hodně, tak se i ten eval() najde.
Dik. Ano pozrel som si zopar takychto zdrojovych stranok na internete a skusil to s tym eval(). Fakt to funguje.
Diiiiiiiiik.