Jackpage.kvalitne.cz

Udělal jsem nové stránky: www.jackpage.kvalitne.cz

Mrkněte na to pls a řekněte co tomu chybí a možná i návod jak to tam přdat
No je to takový neslaný, nemastný.

Chtělo by to se zbavit tagů jako font, b.
Chybí nějaké meta tagy. Je to už ohraná písnička, ale doporučuju www.jakpsatweb.cz a mrknout na CSS!
To písmo máš větší než písmo ve výběru, mělo by to být spíše obráceně. Odkazy na své části stránek (u sebe) nedělej s celou cestou, nepůjde ti to spouštět v PC, stačí href="download.htm" nebo href="obrazky.htm". Víc nechám na ostatních :-)
já vim, Je to děs a hrůza, dá se říct že sem začal s html před chvílí a moc sem se někde neučil (s html)
Radim ti naučit se česky a anglicky. Slova jako "dowland" nebo "vícvik" moc oko nepotěší.
Jack: i kdyz je to delany v OpenOffice tak html ujde, je to porad lepsi nez MS Word nebo FrontPage.

jinak, soublasim s tebou, j to des a hruza. kdyz uz delam stranky o necem (a kdyz s tim du na verejnost obzvlast) tak by to melo trochu vypadat. nemam na mysli design, ale ten pouzivanej jazyk. hlavne ty jmena, snad v kazdym je nejaka chyba, to to nemuzes opsat spravne? a ty anglicky vyrazy ( jako treba screen shoot), to myslis vazne?
to screen shoot bylo jako sranda, ale už to du opravit
a jaký ména si měl na mysli?
jaky jmena?

Jack O'neill
Teal'c
Jonas Quinn - ne Jonatánn (tohle neni Mach a Sebestova)

to pro zacatek. a treba kdo je ten Reitac? toho sem tam v zadnej episode nevidel, ani v Stargate SG1 ani v Stargat Atlantis
Reitac by měl bejt učitel Teal'ca
na těch dalších chybách pracuju (díky za to žes mi je takle řek)
tak to ti chybi B na zacatku - Breitac
a ke carterove by se hodila trochu jina fotka
cubix.webzdarma.cz/at.jpg
ad technologie, ta nakladni lod

>> Má kolem sebe specifický prsten pro hyperprostor.

to ma bejt jako co. motory pro hyperpohon jsou umisteny priblizne ve stredu lodi, a s tim co je okolo ty pyramidy uprostred nema hyperpohon co delat

jenom pro zajimavost: co vsechno si ze stargate si videl?
Pokud je mi známo Antikové nevymřeli!
A Tollana byla zničena ne?
Noxové nežijí jen v těch chatrčích, ale maj docela vymakané město(neviditelné)!
Proboha gramatické chyby a v anketě! Aspoň to nech po sobě přečíst někoho jiného...