Zkritizujte prosim

Zdravm, zkritizujte prosim www.allenweb.unas.cz - vsehcno krome zdrojaku! Ten je spatnej a debilni podle vas, ja vim, ale CSS neumim a ani ho umet moc nechci/nepotrebuju :)

PLZ vsechno krome zdrojaku. Dikz :)

www.allenweb.unas.cz
Máš to docela dobré, ale mě tam něco nesedí. Stránky máš moc prázdné, nějak mě nezaujaly.
Nemůžu si pomoct, ale jestli si dobře pamatuju dřívější stránku s obrázkem Tonyho Hawka, tak ta se mi líbila mnohem víc.

První co mi padlo do očí je menu. Když už, tak bych nějak upravil plochu kolem každého odkazu nebo přispůsobil okolí odkazů. Ta černá mi tam vůbec nesedí. A když máš menu pomocí obrázků tak jim dej alt, aby se orientovali i uživatelé s vypnutými obrázky
PS To nebyl Tony Hawk, tony h\awk nejezdi za billabong, ale ani nevim kdo to byl :). To bylo mozna mhonem hezci - ale blby, aby dobre vypadal sel tam sptne davat dlouhejttext pak by to humac...

ALTy dodam pozdej...com myslis okolim obrakzu? Priklad plz

DIKz
No myslim okolí těch odkazů a ten černej pruh
Strohost by mi nevadila. Ale prolízal jsem to a byl jsem dost dezorientovaný. Čekal bych, že stránka bude začínat "Info o produktu DC++ - nástroj pro sdílení souborů (nebo co to je)." a ne "hodně lidí se mě ptalo.." Já jako deformovaný člověk jsem myslel, že DC++ je další klon nějakého C++ překladače...

To že ten černý pruh je menu, mi taky trvalo pochopit celkem dlouho. Takže to bych taky opravil.

Jinak bych strohost u takových typů stránek nezavrhoval. Akorát menu s grafikou je tu trochu v kontrastu. Tady asi platí, že méně je více - kdyby to menu bylo textové, tak OK.

Jinak nehleď na mluvky, kteří říkají, že bez CSS jsi out. Důležitý je obsah. Ten jsem moc nečetl, ale jestli je ok, tak je to OK. :-D