Pomozte mi s webem.Píše mi to chybu 404

Neví někdo jak tam mákm dát když mi to píše chybu 404?
Spatny odkaz...
Na Linuxu musíš taky dávat bacha na malá VELKÁ písmenka. "Blbost.html" je jiný soubor jak "blbost.html". Pak bych se vyvaroval mezer a pokud máš, nedej bože, v názvech češtinu, tak tu taky honem odstranit....
přepsat ani vymazat mi to nejde.Jak to? ?
>> přepsat ani vymazat mi to nejde.Jak to?

Pokud si zde ve web. rozhraní vytvořila soubor např. "Bradavičná škola.html" , tak s ním už asi opravdu nic neuděláš. Potom bych zkusil upravit ten soubor, zkopírovat jeho obsah a vytvořit úplně nový soubor bez diakritiky, bez velkých písmen a bez mezer. Nauč se místo mezer dělat podtržítka "_".

Petr
Já to říkal. Háčky a čárky jsou mor. Zvlášť když to stvoříš ve win (win1250) a prdneš to do lin (kde se používá ISO). A jak tam je žšť, tak je průser.
ad error: Jednou se mi stalo, že jsem FTPkem uploadoval soubor a ačkoli měl "DOS" jméno - angličtina 8.3 - tak mi to taky psalo 404. Soubor jsem smazal, nahrál znovu pod stejným jménem a už to fungovalo...
The Zero ale ten soubor nejde smazat ani přejmenovat!Jak na to?
Mám tam už jen 2 chybný soubory Síň Slávy.htm a Mnoholičný lektvar.htm a nej to přejmenovat a ani smazat!Jak na to?
Tak normálně udělej nový ( třeba: sin-slavy.html a mnoholicny-lektvar.html ) a odkaž na ně... a ty starý tam prostě nech...
Možná půjdou smazat přes ftp.
Mohlo by to jít smazat přes php ( list dir - najít soubor, unlink(soubor)... vše přes proměnné, tak by to teoreticky mohlo jít.
Neznáte ještě nějaký web kde si můžu dát web zadarmo?
agent006:

www.czweb.org
www.borec.cz
www.mysteria.cz
www.czechian.net
www.unas.cz
www.euweb.cz
www.kvalitne.cz
www.vyrobce.cz
www.prodejce.cz
www.chytrak.cz
www.web2001.cz

všechny výše uvedené servery poskytují srovnatelný freehosting na zhruba stejné, tj. velice kvalitní úrovni. ale kam se hrabou na wz! :)
Nípal-ty jsi ale vtipálek :o)))
Agent006 : Neuvažuješ o přejmenování na Agent404 ? ;-)
hanyZ: a co takhle "User-Agent: 404"? :D
Nípal : a nebo tak ... ;-)
klid jo?
Podívejte se plz na můj web. Nejde o nějakou kritiku, ale o to, že se dvoum lidem co se na to dívali ukázalo: Stránku nelze zobrazit...
díky
To Dawid:

Mně to jde normálně
Jo me taky..
jo, to jsem rád, díky...
Pomohl by mě někdo s přihlášením registrací odhlášením atd....

Prosím pomoc!
... a už umíš [pí-ejč-pí] ?