Emailová schránka wz

Cau, hele nevíte, jak se ten wz email nastaví do outlook express?
Jaký mám použít uživatelský jméno a heslo.. zkoušel sem dát:

uživatelské jméno .. něco.wz.cz i něco
heslo:heslo ..

ale nějak to nešlo, jak na to pls.. thx dan
@#$%!

Nešlo, protože to nejde. Jak na to? Nijak. Kurňa lidi vy neumíte číst starší příspěvky? Ono se to tady psalo snad tisickrát.

No a když už jsme u toho. Míro, aby tito lidi už tady neotravovali s tímto dotazem, neplánuješ náhodou spuštění POP3 a SMTP serveru?

Jinak malý tip: Nechejte si přesměrovat email WZ na nějaký mail server(centrum.cz), který podporuje POP3, no a pak nastavit v Outlook express čtení z tohoto serveru(centrum.cz).

Tomík.
No tak to mám udělaný, ... aha, jak mám asi vědět, že nejede pop3.. smtp, je stejně jen k odesílání, to mě ani netrápí...mno nic, díky
už jsem se taky ptal míry, řekl že by to prý bylo nákladné (tedy asi měl na mysli tím, že je to na free aserveru...)
Jo nejlepší je si to přesměrovat.
> už jsem se taky ptal míry, řekl že by to prý bylo nákladné (tedy asi měl na
> mysli tím, že je to na free aserveru...)

grr, ty bys nemohl byt mluvci; tohle jsem nemohl rict, takovou blbost maximalne ve stavu nejvetsiho poblouzneni

momentalne tohle neni doresene, az budu mit neco definitivniho, ozvu se sem do fora
pokiud se nepůetu, tak si něco v tomto smyslu tvrdil... že nemůžem mít na freehostngu vše...
hele, admin má vždycky pravdu :-)
<HTML>> pokiud se nepůetu, tak si něco v tomto smyslu tvrdil... že nemůžem mít na
> freehostngu vše...

jj, tohle tu zaznelo i kdyz v jine souvislosti a v jinem vyznamu
tehdy jsem chtel rict, ze webzdarma vzniklo jako reklama pro placeny hosting, ne jako levnejsi alternativa</HTML>
Hm, stejně řekl bych že WZ má i nad některé hostingy...:-).
<HTML>nešplhej, nijak ti to nepomůže ;-)</HTML>
škoda:o).
No, abych taky rejpnul....
Mne pro jistotu nejde ten mail ani zalozit.....ale kdyz Vam nelita pop ani smtp, tak je to vlastne jedno.....jinak fine sluzby az na uchylny reklamy...ale z neceho zit musite ja fim....caho