Prosím zhodnoťte můj web :-)

Na adrese http://www.krabon.wz.cz je pod DRUHÝM odkazem ukryto DEMOverze mých nových stránek.

Je to demo - nic nefunguje !
Prosím jen napsat nějaké názory....

Díky moc vám všem :-)

Kdyžtak něco uvítam i na mailu (krabon@volny.cz)

Krabon
Docela dobrý... :-)
to je fakt velikej LOL!
Chce hodnotit web, a pod to napise ON sam "Docela dobrý... :-)"
>>>>>Docela dobrý... :-)<<<<<
To bylo trapný

Volba barev je šílená. Po najetí na odkaz to celé skáče, což podle mě není ideální! No a hlavně ty barvy. Fak šílený!
Starej design v CSS, novej v tabulkach? Ze by to bylo jako za Lenina? Krok dopredu, 2 kroky zpet :-)
Fajn, všem se omloucam, že sem si tam ten prvni nazor napsal sam... :-) No ale je pravda, že se mi líběj :-)
Sorry, vim že je to trapný...

TO BEOWULF :
Prosimtě přečti si ještě jednou ten muj první text. Tam se jedná vo DRUHYM odkazu a NE o tom prvnim.... Ty první sou pohřbený... to vim. Sou tam jen proto, kdyby ještě někdo něco chtěl.
Tak se PLS koukni ještě na ten druhej vodkaz... tam už nikde nic neskáče :-)

TO SOJKOVEC :
Dik za hodnoceni. Vim že tabulky sou krok vzad, ale má to i svý plus :-) Tak třeba je s tim daleko míň práce.... Sice je pravda, že se neúměrně tomu dýl načítaj.... ale co :-)
Stejně, díky za zhodnocení :-)
1)Tak fajn, na tom druhým jsou ty barvy taky strašný. To černý písmo nejde vůbec přečíst na tom modrém pozadí!

2) Vykašly se na FP

3) Přidej meta tagy pro vyhledávací roboty

4) Zase barvy: ten email nejde přečíst na tom modrém pozadí.

5) Věci jako <body bgcolor="barva"> jsou minulostí ostatně jako tabulky

6) Co mi vadí nejvíc?! To že nám ukazuješ stránky které ještě ani nejsou hotové!

Sorry! Pardon!
Na devatou třídu je to možná dobrý počin, ale do webu to má poměrně daleko. Ale jo, začátky jsou těžké.
1) Vůbec se mi nelíbí design; ty světlé obdélníky by to chtělo do ztracena po všech stranách
2) NEPOUŽÍVAT patkové písmo (doporučuju Tahomu, Verdanu,...)
3) Při změně velikosti písma ti vylízá menu z podkladu (velice častá chyba)
4) Jak již bylo zmíněno, černé písmo na modrém podkladu naprosto nečitelné
5) předchozí web se mi zamlouval daleko víc, stačilo jen změnit trochu (hodně) barvy, ale nic se moc předělávat nemuselo