Nefunkční <a href... v divu?

Jsem z toho jelen. na http://markovo.wz.cz/tenis/index.php mi v divu (takové jako menu nefungují v IE odkazy) - že by to bylo tím div float: left? to je blbost ne? --- zruště IE, jsou s ním jenom problémy... Já vím, že to nejde, že jsem jenom neschopný... Pomóc.. Nechci hodnocení stránek, to si nechte pro jiné... Pomóc.
div.body {margin: 0 0 1em 16em; padding: 1em 0;}

Margin tohohle divu je naskládaný o vrstvu nad menu, takže k menu se nedostaneš... je za průhledným sklem :-)

Nejspíš by to šlo vyřešit tak, že menu dáš position:relative a z-index:1 (nebo vyšší).
z-index problém neřeší. nutné je prostě odstranit to průhledné sklo. ;)
A když tam bude neprůhledný? Nebo neprůstřelný?!
Zajímalo by mě, jak se dělají neprůstřelné marginy :-)
A já si myslel, Freyo, že ty css umíš...
Mrzí mě, že jsem tě zklamala...
jednoduše:

margin {
průstřelný: false;
}

nebo jinak:

div {
margin-style: neprůstřelný;
}

obávám se ale, že bude potřeba zbrojnické CSS.
margin {průstřelný: false;} - nene, margin není tag, bé je správně... :-)
ještě lze toto :D

div {
margin-průstřelnost: false;
}

a funguje to podobně jako

freya {
hair-color: red;
}

:D
{hair-color: red s jedním černým pruhem} :-)
to bych dal spíš do hair-stripes: 1 black;

příklady:

pankáč {
hair-color: black;
hair-stripes: 1 green, 1 red, 1 blue, 1 #6f9, 1 #f6c;
}

skinhead {
hair-color: transparent;
hair-length: 0px;
}
Když bude sklo neprůhledné,nejenom že se uživatel na odkazy nedostabne,ani je neuvidí. Bude-li neprůstřelné,nedostane se na ně ani s kulometem :o)

Ta Freya je správně podle Nípala,je to běžný zkrácený zápis {hair-stripes-number: 1; hair-stripes-color: black}.

Toho pankáče se bojim že to takhle nesežere. hair-stripes-number: 5; zadáš v pohodě, ale obávám se,že CSS2 neumožňuje přiřadit těm pruhům různé barvy, a CSS3 má minimální podporu...
Asi bude třeba na sebe absolutně napozicovat pět různých pankáčů:

pankáč{position:absolute; left: 0px; top: 0px}

pankáč.1 {hair-color:black; hair-stripes: 5 green}
pankáč.2 {hair-color:transparent; hair-stripes: 4 red}
pankáč.3 {hair-color:transparent; hair-stripes: 3 blue}
pankáč.4 {hair-color:transparent; hair-stripes: 2 #6f9}
pankáč.5 {hair-color:transparent; hair-stripes: 1 #f6c}

Ten pankáč s class="1" je vespod, a ty ostatní jsou na něm. Má pět pruhů, 4 z nich se zakryjou pruhama dvojky, z nich tři se zakryjou pruhama trojky...A ty co se nezakryjou,tak jsou vidět, pač ty nad jedničkou maj průhledný vlasy,takže to pak vypadá jako jeden pankáč s černejma vlasama a pěti pruhy, každým jiné barvy. Jeno mnevím, jestli by se to ěště nemě lo ošetřit z-indexem, ale s tim neumim, to kdyžtak někdo doplňte! .o)))
Takové vrstvení pankáčů na sebe je nesémantické... člověk vidí jednoho, ale při zobrazení beze stylů mu dojde, že je jich tam celé hejno. Nebo možná jeden pankáč s extrémně rozštěpenou osobností :-)

btw, měl by to být spíš pankáč#1, když tam každé číslo bude jenom jednou :-)
"Toho pankáče se bojim že to takhle nesežere. hair-stripes-number: 5; zadáš v pohodě, ale obávám se,že CSS2 neumožňuje přiřadit těm pruhům různé barvy"

tak schválně, jestli ti něco připomene toto:

div {
margin: 5px, 15px, 60px, 15px;
}

< pankac >
< head >
< meta http-equiv="Content-Type" content="text/organixml" >
< meta name="Inteligence" content="5" >
< link rel="stylesheet" type="text/css" href="pankac.css">
< title >Pankáč pro osobní použití< /title >
< ear id="prave" />< eye id="prave" />< nose />< eye id="leve" />< ear id="leve" />< mouth >
< /head >
< body >
< jacket />
< wallet cash="500" currency="perník" />
< /body>
< /pankac >

já vím, chybí tomu doctype, ale za pokus to stojí, ne?
Nóó, pěkně jste se tady rozepsali. :-D
Pro info, v Mozille to funguje.
Zjistil jsem, že pokud dám druhý (ten body)! div jako float, tak to v IE začne fungovat. (viz současný stav), takže nic neprůstřelného tam nevidím. Jinými slovy, to, co nefunguje jsem nezměnil, poměnil jsem okolí a začalo to fungovat. Takže tak. Že by zase nějaká M$ featurka? viz markovo.wz.cz/pidimek.html
M$ je aa.
..ještě upozorňuju, že ten float jsem dal DOVNITŘ toho body, takže se vlastně nic nezměnilo...
...mě to teď docvaklo. IE má rozměr celého divu i s marginem,takže IE tam asi fakt dávalo sklo. Ale proč to teď funguje, když je to v podstatě stejné?
>> Ale proč to teď funguje, když je to v podstatě stejné?

Odpověď zní M$IExploder ;-)
> IE má rozměr celého divu i s marginem

V IE6 záleží na !doctype
Nípal: ten margin je něco jinýho, to je na čtyřech stranách-leda že by z toho vylez pankáč, kterej by měl jeden pruh nahoře, jeden vzadu, jeden přes obličej a po jednom přes každé ucho... :o)

Ten tvůj pankáč je dobraj-ale URČITĚ by to chtělo vycentrovat :o))) Jak by asi vypadal!

Co|o3
_

ten zbytek je v poho, ale ta hlava má jednak ústa úplně šejdrem a pak mezi ty části obličeje bych asi dal nbsp :o)
R.U.R.: proč bych tam dával nbsp? ... ty sis nevšiml, že css je k tomu externě? :D
he?