Kritika

Ja vim no, ze kritika by nemela byt, ale mam tady takovej dotaz ohledne pravidel. Jsou totiz takove nedomyslene. Tam jak se pise, co je zakazano, tak tam je napsano, ze se na soubor nesmi linkovat z jineho serveru nez z WZ. Co se tedy stane, kdyz treba ze stranky www.blab.com budu davat url na stazeni souboru z www.blab.wz.cz???
Nemyslim, ze by kritika byla v pravidlech zakazana. :-)
Jde o to, aby se misto toho uctu nestalo jen skladiste dat pro jine (napr. ale ne nutne komercni weby jinde). Neni mozne nabidnout neomezenou kapacitu pro kazdeho, to je snad uz jasne kazdemu, prestoze se jeste nekteri ohaneli s tim, ze maji vsechno nekonecne. <g>

Ale vecne: kdyz vede link z jineho serveru primo na soubor umisteny zde, server muze misto toho vratit presmerovani na uvodni stranku daneho webu. Pokud by ten web tedy nebyl jen skladistem, melo by se dat k tomu stejnemu souboru doklikat.
Aha, tak proto nefunguje když do adresního řádku přímo http://mojedomena.wz.cz/dowload/soubor.zip, tak a sem o něco chytřejší
ne, tohle bude asi tim, ze tam ten soubor neni, je rozdil, jestli to mas v url nebo na to jen kliknes z jine stranky ... v druhem pripade to tam posila i hlavicku referer
Jinak řečeno, nějak nevodeslat reffer:o).
Ten soubor tam byl a nafachalo to i jiným (viz thread Program), když jsem zkusil kliknout na odkaz na mý stránce, normálně se stáhnul, jinak, když jsem dal link na Slunečnici, skutečně to šlo na můj index a takže z 25 lidí, co ten program chtěli, se podle podle Navrcholu k programu dostalo jen 5 lidí. Musel jsem to předělat a teď to fachá.