Jak napsat ř ž... Místo toho mi to píše nějaké znaky

No, všechno je v nadpise, kdyby se někdo chtěl podívat na ty znaky, tak moje stránky jsou: http://www.penizebezprace.webzdarma.cz Je to docela ostuda webu, a stává se nečitelný
cast stranek je v kodovani cp-1250 a cast v iso-8859-2. vyber si jedno kodovani a vsecko pis v nem.
Pokud uložíš stránku FrontPagem, bude tam kódování windows-1250. Pokud upravuješ zdroják přímo pomocí zdejšího webového rozhraní, uloží se to v iso-8859-2. Použitá znaková sada se musí shodovat s metainformací v hlavičce html dokumentu.
je to trosku bokem, ale toto:

>>> Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1280x960 na 17" monitoru.

...me fakt pobavilo :o) Jeste tak dodat znacku toho monitoru,at je to jistejsi ;o)
no to je pěkná kravina... na moje rozlišení optimalizovat web? a určitě pro ie, že jo.

Hehe, lidí, co mají větší rozlišení, než 1024×768 je pořád menšina. Nejlepší je myslet na lidi s rozliškem 800×600 (15" monitory) a na lidi s 200×200 (mobily).
na lidi 200x200 bych fakt nemyslel.. to by pak ty weby vypadaly..
milster: jasný, mobil mám přece ke komunikování hlasem, k čemu web... ano, jsem toho názoru ;) ale i tak, když už si ti volové s mobilama myslej, že jejich mobil je k prohlížení internetu, těžko jim to vyvracet... přece jen, moderní mobil je internetový prohlížeč za prachy :(