Další Web pro kritiku...

Zhodnoťte mi pls můj web a nešetřete kritikou...

http://gulde-d2lod.wz.cz/index2.htm
Ehm ok...heh

Framy - pryc, lamarna, dneska uz neaktualni, vypada spatne...a divne :)...

Title - dej pryc ty rovnitka a pomlcky

To menu je hur citalny...a je lepsi ho udelat tak ze udelas textovej odkaz a prykryjes ho s pomoci CSS obrazkem [vznikne "obrazkovy menu"]. Sice to sma tak nemam...ale predelam asi potom :)))))))))

Kdyz je web o Diablu tak dej pryc comic sans! OMFG

Kodovani - spatne nastaveni, hacky a carky sou zobrazeny spatne, aspon u me [u vas nee?]. Teda ve zdrojaku je asi dobre ale zobrazuje se mito spatne co to je za debilitu? Asi na me strane...

Tagy <font> atd dej pryca cely to predelej do CSS [viz www.jakpsatweb.cz]



Dalsi necham na ostanich [PS. Poprvy kritizuju neceho web hehe :))]
V cestách se používá / a ne \ . V Mozille pak nevidím obrázky, nýbrž houbeles ...
Nezlob se na mě, ale jsou to typické amatérské stránky, oceňuji, že pravděpodobně nejsou vytvořené automaticky Frontpejdžem ni Wordem či podobným sráčem ...
Je vidět, že autor se snažil a má i nějaké to výtvarné cítění, ale je to zjevně začátečnické... což se časem jistě zlepší :-)

Pro začátek bych se vyvarovala takových pochutin jako <BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR>
<BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLO... ;-)
hanyZ: nikoli frontpejdž, ale Golden HTML Editor (alespon menu)
No, vzhledem k tomu, že Freya je dnes zjevně unavená bojem se záškodníky ve svém vzkazníku, ujmu se pro jednou její role ... ;-)

Beru to, jak mi to přijde pod ruku

1) Chybí Doctype
2) Tvá stránka je zřejmě kódována ve windows-1250, tak proč tam píšeš i Iso?
3) Nepoužívat css na formátování obsahu sice není vyložená chyba, ale každopádně je to zločin. Chybí tu i jen náznaky logického strukturování dokumentu. (Ať už to znamená cokoliv..), prostě žádné nadpisy h1, h2 .., žádné odstavce p, pouze zastaralé formátovací tagy font a jeden nebohý divík s nastaveným align=center, ve kterém je nadpis. A ty spousty brbrbrbrbrbr, jeden si připadá jak na automobilových závodech veteránů ...

4) Frámy už byly zmíněny, jsou zastaralé, nešikovné, ošklivé a vůbec ... Alespoň zruš ten levý posuvník, už tak je tam přeposuvníkováno ...

5) Menu pouze pomocí obrázků je také docela hloupé, když se k nim navíc nastaví cesta pomocí opačných lomítek, tak jsem v mozille odkázán na metodu pokus omyl, případně na autorovu soudnost při vymýšlení názvů html souborů ...

6) Na grafické stránce by se taky dalo zapracovat, podobné menu má 95% Diablo webů, logo to samé ...

7) Title už byl taky zmíněn, já se sice v těchhle znacích taky docela vyžívám, ale není to správné ... :-)

8) Nauč se psát tagy malým písmem, bude se ti to v budoucnu hodit. Pokud to za tebe generuje html editor, tak se na něho vyser a piš si to sám, aspoň se to naučíš a až to budeš umět, klidně používej FP, když budeš mít pnutí ...

Přeji spoustu zdaru do další práce, hodně návštěvníků , nastuduj si jakpsatweb.cz a nauč se css, snaž se, pracuj na sobě a za rok můžeš být druhý Pixy (Teď trochu přeháním, ale motivace je důležitá ;-) ... Každopádně můžeš být dobrý třeba jako já ... :-)

Myšlenka dne : " To, že se vám v prohlížeči něco zobrazí a má to koncovku html, ještě neznamená, že je to html stránka"

Dobrou
1)Jak mám nahradit rámce?
2)To menu je hur citalny...a je lepsi ho udelat tak ze udelas textovej odkaz a prykryjes ho s pomoci CSS obrazkem [vznikne "obrazkovy menu"]. Sice to sma tak nemam...ale predelam asi potom :)))))))))
To jsem nějak nepobral...
3)A jakým fontem to mám nahradit?
4)Mě se to vše zobrazuje správně
5)No rád bych se v css naučil ale nemám na to čas...

V cestách se používá / a ne \ . V Mozille pak nevidím obrázky, nýbrž houbeles ...

>Budu se to snažit napravit

1) Je vidět, že autor se snažil a má i nějaké to výtvarné cítění, ale je to zjevně začátečnické... což se časem jistě zlepší :-)

>Aspoň nějaký kladný ohlas...;o)...

Pro začátek bych se vyvarovala takových pochutin jako <BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR>
<BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCK QUOTE><BLOCKQUOTE><BLOCKQUOTE><BLO... ;-)

no jo já to dělal ve fofru...:o)

1) Chybí Doctype
>?...jsem začátečník takže všemu ještě nerozumím

2) Tvá stránka je zřejmě kódována ve windows-1250, tak proč tam píšeš i Iso?
>Napřed tam bylo jen to ISO a zobrazovalo se tam špatně "š" tak jsem tam dal i ten win-1250

5) Menu pouze pomocí obrázků je také docela hloupé, když se k nim navíc nastaví cesta pomocí opačných lomítek, tak jsem v mozille odkázán na metodu pokus omyl, případně na autorovu soudnost při vymýšlení názvů html souborů ...
>Promiň ale ještě jsem nebyl informován co je to ta mozzila?mimochodem pokusím se změnit ty lomítka

6) Na grafické stránce by se taky dalo zapracovat, podobné menu má 95% Diablo webů, logo to samé ...
>Když jsem na počítači, tak nedělám skoro nic jiného, než že sháním či vytvářím návrhy na nějakou grafiku...mám jeden dosti originální návrh na obrázkové odkazy snad se mi to povede zrealizovat...

Přeji spoustu zdaru do další práce, hodně návštěvníků , nastuduj si jakpsatweb.cz a nauč se css, snaž se, pracuj na sobě a za rok můžeš být druhý Pixy (Teď trochu přeháním, ale motivace je důležitá ;-) ... Každopádně můžeš být dobrý třeba jako já ... :-)
>Dík za podporu...

A ještě na závěr myslíte si že je to na začátečníka dobrý web?
add 1):
Použitím jediného souboru "index.php", kterej bude rozdělenej na několik dílů např.(levé menu, hlavní div a patička). Chce to trochu nastudovat PHP a její funkce "include()" (tu by mohl zvládnout i začátečník), pomocí ní se vloží na určitý místo jinej soubor, takže levý menu a patičku budeš mít na stránkách statický a v tom hlavním divu se ti bude vše obměňovat. Tak třeba soubor na "novinky.php", v levým menu bude mít odkaz podobu:

<a href="index.php?soubor=novinky">Novinky

... to za otazníkem je parametr s hodnotou

... a v tom hlavním divu bude:

<?
$file = $soubor . ".php";
if (File_Exists ($file)): //pokud existuje daný soubor, vložíme ho
include $file;
else:
include("index.php"); //jinak vložíme úvodní stránku
endif;
?>
________
add 3):
Nejlepší fonty jsou podle mě klasický bezpatkový, např. Arial, Verdana, Helvetica
nechápu proč je to php tak složitý...samý
;$?)): //
1) ad doctype: co to je se dozvíš třeba tady:
http://www.jakpsatweb.cz/doctype.htm
je to důležitý pro správný zobrazení ve všech prohlížečích. a tím se dostáváme k dalšímu bodu:

2) ad mozilla: mozilla je internetový prohlížeč. ano prohlížečů existuje víc, nejenom Internet Explorer... a dokonce mnohem lepších!:) o mozille si můýeš přečíst třeba na
http://www.czilla.cz

kromě toho se ještě doporučuje testovat stránky v opeře - to je další prohlížeč - viz třeba tohle:
http://underclocking.info/modules.php?name=News&file=article&sid=81

3) ad font: souhlas s petrem, na comic sans jsem vyloženě alergická. nastav si ne jenom jedno písmo, ale celou rodinu (font-family):
http://www.pixy.cz/archive/old-pixy-web/blogg/css/2002_11_01_archiv.html
Takze pokusim sie vysvetlit jinak to s tim prekrytim odkazu obrazkem...

Mas normalni trextovy menu [jenom text]. Chces aby to menu bylo obrazkovy. V CSS umistis presen na ten text ten obrazek co tam chces mit, a ted tez s pomoici CSS zneviditelnis...

HUF..Chapes :)? Jeslti ne nehcam to na nekom jinym
chápu
A teraz niečo od znalca Diabla:

Stránka je na začiatočníka naozaj dobrá, je užitočná, ale dlho nedokáže zaujať. Keď si ľudia všetko potrebné stiahnú, nemajú už veľa dôvodov na nej ostávať.

Nechcem, samozrejme, meniť pôvodné poslanie tvojej stránky, ale ja by som tam napísal niečo čo sa týka hry, tajných miest, skrytých artefaktov, príbehu, charakterov . . .
no jo no.už na něčem takovým pracuji
To gulde:

>> nechápu proč je to php tak složitý...samý ;$?)):

Ty vole, dokud znáš jen samotný HTML, to je jako v první třídě se učit slabikář. Ale když pochopíš tohle, tak zjistíš kolik ti to usnadní věcí a rozhejbe stránky!
Už jsem ale psal několikrát:
PHP bych se rád naučil ale nemám čas...:(
,,Není to o čase, ale o vůli"