aaa dalsi web na konstruktivni :0) kritiku

cao chtel bych zkritizovat muj web - na uhlednost jkodu nehledte, nejak sem nemel chuti to vychytavat ve skriptech diky dazz

www.lowborn.cz
no docela mě dostalo tohle: "nevidíš nic? stáhni si flash!":) pokud se uživatel dostane na stránky i bez flashe, pak je to v pořádku. jestli nedostane, tak je to na nic... nevím, nezkoušela jsem...
jo jo to sem provaril uz sem to opravil - je tam pak link na hlavni stranu.. ale myslim co daaaaalll?
2elis: no takle - musis kliknout na tu spravnou hlavu... kdyz nemas Flash tak je tam link... noooo a sekce ENG nefunguje..., bohuzel sem smazal to FLAcko takze se mi to nechtelo delat znova, no proste pocitam s cechama a s klikem na hlavu... je to intuitivni
Mně se ty stránky celkem líbí, teda až na to "rozmazaný" menu (protože špatně vidím :-) - připomíná mi to, jak vidím bez druhých očí a to nemám ráda). Nejde mně kliknout na About us.

Sice nechceš nic ke kódu, ale i tak jsem na něj mrkla (jen trochu). V tomhle
<span id="nadpis">discography</span> bych místo span dala nějaký háčko (h2 asi).

Ty tři ? v tom poštovném jsou proč? Já bych tam dala buď jen +poštovné nebo bych tam dala, i kolik to je.

Jinak gůd.
to je fakt... mno a to taky dikes