Pomozte mi s ftp!Prosíím

Pomozte mi s ftp přes total Comander!Píše mi to spojení se nezdařilo!
spust total commander

sit > ftp - pripojit se > nove pripojeni

Relace: cokoli
Hostitel: bradavicka-skola.wz.cz
Jmeno uzivatele: bradavicka-skola.wz.cz
Heslo: tvoje heslo
Relace např. : wz
hostitel : ftp.bradavicka-skola.wz.cz
jmeno uzivatele : bradavicka-skola.wz.cz
heslo : to co máš na přihlášení sem

tod asi vse
Ja mam tyky tento problem.
Jednou uz sem pres comandera prenasel data a slo to v pohode.
Ted mi to ale nejde.

Tak sem to zkusil podle navodu Milstera, Beowulfa ale napsalo mi to ze musim napsat jeste jmeno hostitelskeho pocitace ?

Kdyz sem to zkusil podle navodu tady na wz tak sem zadal : pripojit se k (hostitelsky pocitac nebo URL) no a odskrtl sem anonymni pripojeni...
Misto aby naskocila ta druha tabulka kde napisu uzivatelsky jmeno tak se to zaclo hned pripojovat ale samozrejme bez uspechu.

Diky za radu
tak vypni to anonymni pripojeni
no ja sem to skousel se zaskrtlym i s prazdnym polickem u anonymniho pripojeni a furt prd.
Myslim ze to delam uplne stejne jako na poprve. Prislo mi to dost jednoduchy hned na poprve a ted to najednou nejde
<HTML>Agent006: kazdy tyden se tu na neco ptas, ja to sice moc nectu, ale myslim ze by se ti hodila pomoc spis onlie nez aby to zahlcovalo forum.
117452633 napis mi na ICQ</HTML>
"pripojit se k (hostitelsky pocitac nebo URL)"

zkus tam napsat tohle

ftp://smrk-r.wz.cz:heslo@smrk-r.wz.cz

melo by se to pripojit primo
Safra...

a cokdyz to nejde ani takto.

Jinak moc diky, aspon svitla nadeje 8-)
ty pouzivas total commander? jestli jo, tak stiskni ctrl+f > nove pripojeni a tam zadej udaje:

Relace: cokoli
Hostitlel : smrk-r.wz.cz
Jmeno uzivatele: smrk-r.wz.cz
Heslo: tvoje heslo

taky si tam muzes pohrat s nastavenim pasivniho rezimu, firewallu apd.
Možná, že u Vás je problem s firewalem. Používate jej. Měl byste přeinstalovat commander při zapnutém firewalu (pravá ikonka v liště Windows na monitoru dole) a při finčním firevalu pak instalovat Commander.
FirewaL Vás přitom požádá o povolení přístupu určitých souborů, v takovém tom vyskakovacím okně při instalaci potvrďte OK všechno!
Pak vám FTP určitě poběží!
tak sem to zkusil podle milstera a nic...
<HTML>takze...
pokud mas firewall vypni ho, pote pouzij milsteruv navod s tim ze si dole zaskrnes passinvi rezim prenosu (jsi za NATem a tusim ze u karnevalu to jinak nez pasivem nejde)</HTML>
to Richard: to tusis spatne. ja mam taky karneval a funguje mi i active ftp transfer bez problemu.