wav

Potřeboval bych konvertovat (a také snížit kvalitu atd.) MP3 song na wav, abych ho mohl dát jako sound do stránky.

Cdex mi z té empétrojky udělá 36mb kobylu - čím/jak to mám udělat?!
jednoduse. nedavej to tam vubec. navstevnici tvych stranek te nebudou nenavidet a vydrzi tam o neco dyl
Wave je nekomprimovany format, takze ta velikost odpovida... Zvuk na stranky radeji nedavej.
Přesně tak, zvuk na stránkách je podle mě ta největší prasárna, jakou může webmaster svým návštěvníkům udělat. Představ si, že máš puštěnou nějakou svoji hudbu a serfuješ. Nenaštve tě, když se ti do toho z nějakých stránek spustí jiná hudba? Mě teda jo... Akceptovatelný je zvuk na pozadí pouze v případě, že se nespustí automaticky při načtení stránky, ale že má uživatel sám možnost si ho zapnout - např. pomocí malého přehrávače s tlačítky play a stop někde na stránce.

A ještě trochu off topic: Můžu se zeptat, na jakou VOŠ v Jihlavě chodíš, případně jsi již absolvoval? Není to náhodou VOŠ grafická?
VOŠ Grafická?! Ani nevím, že tam taková je.

VOŠ Jihlava - Finance a řízení.
Aha, tak tu zase neznám já:)

A k tvým stránkám (sice je to v jiným threadu, ale když už sem tady...):
1) Graficky se mi docela líbí, je to jednoduchý, ne chudý ani přeplácaný, prostě tak akorát.
2) tAkoVejHLe stYL PsAní moŽnÁ dOst liDÍ oDSoUdí, ale mně se to líbí - je to originální a taky bych řekla, že na osobních stránkách je povoleno ledacos:)
3) Už na vstupní stránce bych se vyvarovala tohohle: <BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR> (to se vyskytuje v tvém kódu na více místech a je to fakt fuj).
4) Tag <font> se už moc nepoužívá, lepší je to zapsat přes CSS.
5) Místo <b> je lepší použít <strong>.
6) Celé je to dělané pomocí tabulky, možná by stálo zato použít pozicování v CSS, je to lepší - ale nějaký extrémní odpůrce table layoutu nejsem:)
7) Obsahově je to dost chudé, ale to určitě ještě doděláš. Dle mých zkušeností se většina webových stránek postupem času přirozeně rozrůstá, pokud se na ně webmaster nevykašle:)

Tolik můj názor. Jestli to jsou tvoje první stránky, tak si myslím, že je to slušný.